Sezen Aksu’dan Eurovision Şarkısı Yorumu

Sanatçılar
Sezen Aksu, önceki akşam Beyoğlu’ndaki Münferit Meyhane’de, aralarında Yaşar Gaga, Meltem Cumbul, Saba Tümer gibi isimlerin bulunduğu arkadaş grubuyla eğlendi. Uzun süredir ortalıklarda gö...
EMOJİLE

Sezen Aksu, önceki akşam Beyoğlu’ndaki Münferit Meyhane’de, aralarında Yaşar Gaga, Meltem Cumbul, Saba Tümer gibi isimlerin bulunduğu arkadaş grubuyla eğlendi. Uzun süredir ortalıklarda gözükmeyen Aksu, mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo’yu çok beğendiğini ifade eden Minik Serçe, ‘Ben çok sevdim bu çocuğu. Tamamen kendisi olan bir kişi. Şarkısını da dinledim, beğendim. İnşallah yolu açık olur’ dedi.

GÜLBEN DE DESTEK VERDİ

Can Bonomo’ya bir destek de Gülben Ergen’den geldi. Zonguldak Çaycuma’da bir anaokulu açılışına katılan Ergen, ‘Şarkının içinde Can çıldırmış gibi duruyordu. Bu, Can’ın inanmışlığının göstergesidir. Onu sevmemin başka nedenleri de var. Ülkemizde yaşıyor olması, genç olması, henüz meşhur olmadan katılması; dili, dini ve rengi…’ diye konuştu.

Akşam

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme