Sanatçılar Hayvan Sevgisi İçin Sahne Alacak

Sanatçılar
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Müdürlüğü ile kısa adı HAYTAP olan Hayvan Hakları Federasyonu, öğrencilerde hayvan sevgisi bilinci oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla, geniş çaplı etki...
EMOJİLE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Müdürlüğü ile kısa adı HAYTAP olan Hayvan Hakları Federasyonu, öğrencilerde hayvan sevgisi bilinci oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla, geniş çaplı etkinlikler düzenleyecek.

26 Eylül – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında İstanbul’un ilçelerindeki 20 kültür merkezinde İBB Kültür A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliklerde öğrencilere profesyonel tiyatro sanatçıları tarafından hayvan sevgisi ve sağlığı konulu tiyatro gösterileri sunulacak, sanatçı Yonca Evcimik, 10 kişilik dans ekibiyle birlikte konserler verecek. Etkinlik kapsamında ödüllü resim yarışması da düzenlenecek.

"Var Olmak Haktır" sloganı ile gerçekleştirilecek olan hayvan sevgisi ve hayvan hakları etkinliğinin açılışı, 26 Eylül 2011 tarihinde Yıldız Parkı’nda gerçekleştirilecek.

kültürsanat.org