Rapçi Fuat gözaltında, Ceza aranıyor

Sanatçılar
Rap müziğin önde gelen isimlerinden Fuat, Twitter ve Facebook üzerinden uyuşturucu temini ile satışına aracılık ettiği gerekçesiyle İstanbul’da gözaltına alındı. Ekipler, aynı suçlamayla Ceza ol...
EMOJİLE

Rap müziğin önde gelen isimlerinden Fuat, Twitter ve Facebook üzerinden uyuşturucu temini ile satışına aracılık ettiği gerekçesiyle İstanbul’da gözaltına alındı. Ekipler, aynı suçlamayla Ceza olarak bilinen rapçinin de peşine düştü.

SİPARİŞLER SOSYAL MEDYADAN

Alınan bir ihbarı değerlendiren İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İstanbul Narkotik Polisi yaptığı ortak çalışmada, internet üzerinden uyuşurucu siparişi veren bir çetenin varlığını belirledi. Teknik ve fiziki takip gerçekleştiren ekipler, çetenin organizasyon ağının en ince ayrıntılarına kadar çıkardı.

UYUŞTURUCU DÜZENEĞİ

Dün akşam satlerinde İstanbul genelinde eş zamanlı operasyonlar düzenleyen Muhafaza ekipleri, ‘Rapçi Fuat’ adıyla tanınan şarkıcı F.E.’nin Fatih’teki evine baskın düzenledi. Narkotik köpeklerinin de katıldığı baskında şüpheli F.E. gözaltına alındı. Evde arama yapan ekipler, cinsi ve miktarı belirtilmeyen uyuşturucu ile içme düzenekleri buldu.

CEZA DA ARANIYOR

Akşam saatlerinde sağlık konrolü içi hastaneye götürülen F.E.’nin bitkin olduğu görüldü. Aynı operasyon kapsamında kamuoyunda Ceza olarak bilinen sanatçının arandığı da öğrenildi. Her iki sanatçının sosyal medya ağları Twitter ve Facebook üzerinden uyuşturucu tanıtımı ve satışına aracılık ettikleri iddia ediliyor. Operasyon ağının genişlemesi bekleniyor.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme