“O Mektupla Dönüş Yolumu Kapattım”

Sanatçılar
Teoman’dan muhteşem jübileGaleriye gitmek için tıklayınız"Müziğe veda mektubunu bilerek basına gönderdim. Geri dönmek için yüzüm kalmasın diye böyle bir şey düşündüm" Geçtiğimiz ay &qu...
EMOJİLE

Teoman’dan muhteşem jübileGaleriye gitmek için tıklayınız"Müziğe veda mektubunu bilerek basına gönderdim. Geri dönmek için yüzüm kalmasın diye böyle bir şey düşündüm"

Geçtiğimiz ay "Artık pes diyorum. Müziği bırakıyorum" açıklaması, magazin gündemine bomba gibi düşen Teoman; Türkiye’deki son konserini önceki akşam Çeşme’de verdi. Günaydın’ın haberine göre, Soundgarden Festivali kapsamında, Babylon Aya Yorgi’de düzenlenen konsere, Teoman hayranları akın etti.

YÜRÜYEREK GELDİLER
Saatlerce önce konser alanına gelmeye başlayanlar, trafiğin tıkanmasına neden oldu. İki kilometrelik yoldaki araç yoğunluğu üzerine, pek çok kişi konser alanına yürüyerek ulaştı. Teoman; yaklaşık bir saat geç çıktığı konserine ‘Paramparça’ şarkısıyla başladı. 30 dönümlük alanı dolduran binlerce hayranı, şarkıcıya eşlik etti.

"YÜZÜM KALMASIN DİYE"
İki saat sahnede kalan Teoman, dinleyicilerinin istek şarkılarını da seslendirdi. Kadın hayranlarının çığlıklarla eşlik ettiği ünlü rock’çı, müziğe veda ettiğini bir kez de sahneden açıkladı. Teoman, "Ben müziğe veda mektubunu basına bilerek verdim. Müziğe geri dönmek için yüzüm kalmasın diye böyle yaptım" dedi.

FOTOĞRAFLARI HAYRANLARI ÇEKTİ
Fotoğraf çekmenin yasak olduğu konserde, gazeteciler konser alanı dışında çalışmak zorunda kaldı. Teoman’ın sahnedeki fotoğraflarını da dinleyicileri çekti!
Konserde Pamela Spence de sahneye çıkarken, Wilma Elles, Akasya Türkmen ve yönetmen Mustafa Altıoklar; Teoman’ı dinlemeye gelen ünlü isimler arasındaydı.

Haber Türk

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme