Nihat Doğan konserini iptal etti

Sanatçılar
Nihat Doğan, "Uludere’de 35 vatandaşımızın ölümünden dolayı yılbaşında alacağım sahne programını iptal etmiş bulunmaktayım. Konser bileti alan herkesten çok özür diliyorum" dedi. Türk ...
EMOJİLE

Nihat Doğan, "Uludere’de 35 vatandaşımızın ölümünden dolayı yılbaşında alacağım sahne programını iptal etmiş bulunmaktayım. Konser bileti alan herkesten çok özür diliyorum" dedi.

Türk jetlerinin Kuzey Irak sınırından Türkiye’ye girmeye çalışan mazot ve sigara kaçakçılarını PKK’lı sanarak ateş altına alması sonucu 35 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine bazı sanatçılar yışbaşı sahne programlarını iptal ediyor. Bu isimlerden biri de Nihat Doğan.

Doğan, konuyla ilgili açıklamayı Twitter hesabından yaptı. Doğan, "Uludere’de 35 vatandaşımızın ölümünden dolayı yılbaşında alacağım sahne programını iptal etmiş bulunmaktayım. Konser bileti alan herkesten çok özür diliyorum. Bilet paraları geri ödenecektir biz kimsenin hakkını yemeyiz merak etmeyin" dedi.

Nihat Doğan, "Van’ı da unutmadık" derken, "CD gelirini Van’a bağışladım. Ciddi bir miktar oluşmaya başladı. Yılbaşından hemen sonra alacağım erzaklar ile Van ziyaretini gerçekleştireceğim. Van’ı unutmadık, unutturmayız" diye yazdı.

Habertürk
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme