Müslüm Gürses’in Somali Hayali

Sanatçılar
POPSAV önceki akşam Harbiye Açıkhava’da Somali’ye yardım için düzenlediği konserde sahne alan Ünlü sanatçı Müslüm Gürses, Somali’yle iligili hayalini açıkladı. Dev konserde; Müslüm G...
EMOJİLE

POPSAV önceki akşam Harbiye Açıkhava’da Somali’ye yardım için düzenlediği konserde sahne alan Ünlü sanatçı Müslüm Gürses, Somali’yle iligili hayalini açıkladı.

Dev konserde; Müslüm Gürses, Hakan Peker, Burak Kut, Berkay, Deniz Seki, Eda-Metin Özülkü, Nez, Sevcan Orhan, Sinan Özen ve Ümit Sayın gibi isimler sahne aldı.

Geceden elde edilen gelir Somali’de yardım bekleyen insanlara bağışlandı. Müslüm Gürses bu konuda içini döktü. Orada bir insanlık dramının yaşandığını söyleyen Gürses, "Böyle ölüm çizgisinde olan insanlara kayıtsız kalamayız. Biraz katkımız olursa kendimizi huzurlu hissederiz. Telvizyonda görüntüleri izlerken acı duydum. Çevredeki insanların dertleriyle de dertlenmek gerekiyor. İnşallah diğer ülkeler de bu hassasiyeti gösterirler" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Somali ziyaretindeki uçakta olmak çok istediğini belirten Gürses sözlerine şöyle sürdürdü: "Teklif gelseydi koşa koşa giderdim. Sayın Başbakanımız zaten duyarlı bir insan. Dileğim dünyada hiçbir insan böyle çile çekmesin. Oradan bir çocuğu evlat edinmek isterim. Etmemek söz konusu olamaz."

Bugün

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme