‘Makam Farkı’ iftiharla sunar

Sanatçılar
Programda Nihavent’ten Hüzzam makamına musikinin en sevilen eserlerini sanat müziğinin iki yıldızı Eda Karaytuğ ve Bekir Ünlüataer icra edecek. Her hafta müziğimizin klasik, neoklasik, fantezi, ...
EMOJİLE

Programda Nihavent’ten Hüzzam makamına musikinin en sevilen eserlerini sanat müziğinin iki yıldızı Eda Karaytuğ ve Bekir Ünlüataer icra edecek.

Her hafta müziğimizin klasik, neoklasik, fantezi, tango, türkü gibi çeşitli formlarının en seçkin örneklerine yer veren ‘Makam Farkı’, yaz tatiline girmeden önceki son iki programında, sezon boyunca ilgisini esirgemeyen seyircilerine fasıl’la teşekkür ediyor.

“Canı gönülden lütfedip onlara iştirak eder misiniz?”

Programda Nihavent’ten Hüzzam makamına musikinin en sevilen eserlerini sanat müziğinin iki yıldızı Eda Karaytuğ ve Bekir Ünlüataer icra edecek. ‘Makam Farkı’nın bu son iki program için özel oluşturduğu fasıl heyetinde Gürcan Yaman (Ud), Şükrü Özoğuz (Keman), Devrim Ekiz (Kanun), Mahinur Sezener (Klasik Kemençe), Mustafa Akça (Ritm sazlar) yer alacak.

Ekranların tiryakilik yaratan programı Makam Farkı bu hafta yayınlanacak bölümüyle çok konuşulacak.

Musikişinas gazeteciler Oğuz Haksever ve Mehmet Barlas’ın sunduğu ‘Makam Farkı’ her cumartesi saat 23.15’te NTV’de. Tekrarı pazar saat 09.10’da.

Ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme