Madonna, Sultanahmet’i ziyaret etti

Sanatçılar
 Dünya turnesi kapsamında konser vermek için İstanbul’da bulunan pop yıldızı Madonna, Sultanahmet ve Ayasofya camilerini gezdi. Dansçısı Brahim Zaibat ile birlikte korumaları eşliğinde gele...
EMOJİLE

 Dünya turnesi kapsamında konser vermek için İstanbul’da bulunan pop yıldızı Madonna, Sultanahmet ve Ayasofya camilerini gezdi.
Dansçısı Brahim Zaibat ile birlikte korumaları eşliğinde gelen Madonna, başını siyah bir eşarpla kapattı. Özel rehberi eşliğinde caminin tarihi ve özellikleriyle ilgili bilgi alan ünlü şarkıcı, beraberindekilerle birlikte caminin namaz kılınan bölümüne geçince bazı vatandaşlar bu duruma tepki gösterdi. Mesai saatinin bitmesine rağmen Ayasofya’nın kapıları, Madonna için özel olarak açıldı. Emniyet güçleri, çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Sultanahmet Meydanı’nda resmi ve sivil olmak üzere 70’e yakın polis memuru görev yaptı. Madonna’nın hayranları fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı. Ünlü şarkıcı, İstanbul’a önceki gece çocuklarıyla birlikte özel bir uçakla gelmişti. 450 kişilik ekibi ise 3 uçakla havaalanına indi. Çırağan Oteli’nin saray bölümünde kalan ABD’li sanatçının Türkiye’de 19 yıl aradan sonra vereceği konser, bu akşam Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilecek.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme