Kıraç’tan 3 Boyutlu Albüm

Sanatçılar
Evet, yanlış anlamadınız, basın gösterimi dedik, çünkü toplantının bir sinema salonunda yapılmış olması tam da bu nedenleydi. Gelişen görüntü teknolojisinden yararlanmak isteyen Kıraç, yeni albümünü 3...
EMOJİLE

Evet, yanlış anlamadınız, basın gösterimi dedik, çünkü toplantının bir sinema salonunda yapılmış olması tam da bu nedenleydi. Gelişen görüntü teknolojisinden yararlanmak isteyen Kıraç, yeni albümünü 3 boyutlu DVD olarak hazırladı. Toplantıda, tamamı üç boyutlu görüntülerden oluşan 10 şarkılık albüm, 3D olarak davetlilere izletildi.

Kıraç, orkestrasıyla birlikte sahne performansının yer aldığı görüntülerden oluşan DVD çalışmasında, şarkılarını özel bir dekorda seslendirdi. Albümde yer alan şarkıların tamamı 3 boyutlu görüntülerden oluşuyor. Bu anlamda albüm, alanında bir ilk. Daha önce konser kaydı olarak bu tarz albümlerin çıktığını belirten Kıraç, Derindekiler’in Türkiye’de ve dünyada tüm çekimleri 3 boyutlu olarak yapılan ve blu-ray teknolojisi ile çıkan ilk albüm olduğunu söyledi. CD üç ve iki boyutlu izlenebilecek. Ayrıca albümde alt yazı seçenekleri, üç boyutlu bir gözlük ile albüm sahibine özel şifre ve kullanıcı adı bulunuyor. Kıraç, bu albüm ile dinleyicilerin ‘sanki Kıraç yanlarındaymış gibi’ hissedeceklerini söyledi. Albümün blu-ray versiyonu ise 15 gün sonra piyasada olacak. TMC Müzik etiketiyle yayımlanan ‘Derindekiler’de Kıraç’ın bestelediği sekiz, sözlerini yazdığı altı şarkı bulunuyor.

Zaman
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme