Kenan Doğulu’dan Kartallar İçin Müzik

Sanatçılar
Gecenin sonunda, pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin hayatını konu alan ´Anadolu Kartalları´nın müziklerini Doğulu´nun yapacağı ortaya çıktı. AİLEM İŞTEN ÖNCE GELİR Mekan çıkışın...
EMOJİLE

Gecenin sonunda, pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin hayatını konu alan ´Anadolu Kartalları´nın müziklerini Doğulu´nun yapacağı ortaya çıktı.

AİLEM İŞTEN ÖNCE GELİR
Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Filmin müziklerini önümüzdeki ay dinleyeceksiniz" dedi. Kenan Doğulu; iş görüşmesi yaparken ailesinin de yanında olmasıyla ilgili "Ailem işimden önce geliyor. Her fırsatta beraber olmak istiyoruz" diye konuştu. Ünlü popçunun "Evlenmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna yanıtı da şöyle oldu: "Evlenmeye hazır hissetmiyorum. Evlendiğin zaman hayatı ciddiye alman gerekiyor. Ben daha hayatı ciddiye alamıyorum." 14 şarkılık bir albüm ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Kenan Doğulu; Serdar Ortaç´ın zirvede kendisi ve Tarkan´ı göstermesini de şöyle yorumladı: "Benim kimseyle böyle bir kavgam olmadı, olmayacak. Zirve diye bir şey yok. Bu bir bayrak yarışı…"
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme