Herkes Tatlıses’in Peşinde!

Sanatçılar
Tatlıses´i o gece kendi otellerinde sahneye çıkarmak isteyen otel yöneticileri ünlü türkücüye teklif yağdırıyor. Ancak sanatçının menajeri Eyüp Kanat, astronomik rakamlarla gelen teklifleri geri...
EMOJİLE

Tatlıses´i o gece kendi otellerinde sahneye çıkarmak isteyen otel yöneticileri ünlü türkücüye teklif yağdırıyor. Ancak sanatçının menajeri Eyüp Kanat, astronomik rakamlarla gelen teklifleri geri çevirdiklerini açıkladı. Kanat, "İbrahim Bey, o gece sadece TV´de şarkı söyleyecek. Şu an yapılmış başka bir planımız yok" dedi. Kanat, medyada Tatlıses´in yılbaşı gecesi çıkacağı TV kanallarıyla ilgili haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, "İbrahim Bey´in, bu talihsiz olayı yaşamadan önce Beyaz TV ile anlaşması vardı. Ancak saldırı sonrası o anlaşma bitti. Şimdi pek çok kanaldan teklif var ama bu konuda da nihai karar verilmedi" dedi.

BANTTAN YAYIN
Eyüp Kanat, Tatlıses´le ilgili merak edilen, "Yılbaşı gecesi canlı yayına mı çıkacak?" sorusuna da şu yanıtı verdi: "Hayır. Bant çekimi yapılacak, yılbaşı gecesi ekranda o bant yayınlanacak."

KENDİSİ DE BİR ŞARKI YAZIYOR
İbrahim Tatlıses bir ay sonra yeni albümü için stüdyoya girecek. Poll Prodüksiyon´dan çıkacak olan ve ´Mucize´ adını taşıyacak albüm için şu an üç parça hazır. Bunlardan ilki Sinan Akçıl´a ait olan ve albüme de ismini veren ´Mucize´ isimli şarkı. Albümün sürprizlerinden biri de Tatlıses´in kendi yazdığı bir şarkı olacak. Tatlıses´in şu sıralar bu şarkı üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme