Hadise’den Can Bonomo Yorumu!

Sanatçılar
Şarkıcı Hadise, Sevgililer Günü konseptli bir konser verdi.   Sevgililer Günü dolayısıyla, gece geç saatlerde Uludağ’daki bir otelde sevenleriyle buluşan Hadise, hareketli şarkıları ve sahn...
EMOJİLE

Şarkıcı Hadise, Sevgililer Günü konseptli bir konser verdi.
 
Sevgililer Günü dolayısıyla, gece geç saatlerde Uludağ’daki bir otelde sevenleriyle buluşan Hadise, hareketli şarkıları ve sahne şovlarıyla beğeni topladı.
 
Konser salonunu dolduran yüzlerce kişiye eğlenceli anlar yaşatan ünlü şarkıcı, tüm çiftlerin Sevgililer Günü’nü kutladı.
 
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hadise, Sevgililer Günü’nde ilk olarak annesini arayacağını belirterek, ”Sevgililer Günü’ne özel olarak, repertuvarımızı uzun tuttuk. Sevgililer Günü’nde mutlaka sevgilinizle bir yemeğe de çıkmak isteyebilirsiniz ama ailenizle de iyi vakit geçirebilirsiniz. Sevgililer Günü’nde çok fazla para harcamak bence saçma. Ben çok basit şeylerle de mutlu olabiliyorum” dedi.
 
Sahne şovlarına önem verdiğini söyleyen ünlü şarkıcı, ”O Ses Türkiye yarışması bittikten sonra, sahne şovlarına da yenilikler getireceğim. Farklı şeylerle karşınızda olacağım. Yarışma çok zamanımı alsa da elimden geldiğince izleyenleri mutlu etmeye çalışıyorum” ifadesini kullandı.
 
Kayak yapmaktan korktuğunu dile getiren Hadise, ”10 seneden beri kayak yapmıyorum. Kaymayı tehlikeli buluyorum. Ben sporumu salonda yapmayı tercih ediyorum. Düşmekten ve yaralanmaktan korkuyorum. Sahneden uzak kalmaktan korkuyorum” dedi.
 
Eurovision 2012’de Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’ya tavsiyelerde bulunan Hadise, ”Kulağını eleştirilere kapatsın. Elinden geldiği kadar çok çalışsın ve enerjik olsun. Ekibini çok iyi organize etmeli. Organizasyonun önemi konusunda da çalışmalar yapmalı. Kendisine bol şans diliyorum” diye konuştu.
 
Hadise, 2009’da düzenlenen 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmişti.

Ahaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme