Eurovision Şampiyonları İstanbul’da

Sanatçılar
THY ile Bakü’den gelen iki sanatçı, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere yaptıkları açıklamada, ilk kez Türkiye’ye geldiklerini belirterek, İstanbul’da kalacakları 6 günlük süre...
EMOJİLE

THY ile Bakü’den gelen iki sanatçı, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere yaptıkları açıklamada, ilk kez Türkiye’ye geldiklerini belirterek, İstanbul’da kalacakları 6 günlük süre içinde çeşitli televizyon programları ve etkinliklere katılacaklarını söylediler.

Nigar Camal, Türkiye’deki sanatçılar arasında Tarkan ve Rafet El Roman’ı beğendiğini belirtirken, Eldar Gasımov da Sezen Aksu hayranı olduğunu ifade etti.

Nigar Camal, yarışmanın finalinde ellerinde Türk bayraklarını taşımalarıyla ilgili soru üzerine, “Türkiye’nin finalde yer almamasına çok üzülmüştük. O nedenle yarışmada bütün Türk dünyasını temsil ettiğimizi düşünerek, Türk ve Azerbaycan bayraklarıyla sahneye çıktık’’ dedi.

İkili, Düsseldorf’ta Eurovision Arena’da yapılan yarışmada, “Running Scared’’ isimli şarkıyla 221 puan alarak birinciliği elde etmişti. [aa]

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme