Erol Büyükburç 60. Yıl Gecesini Kutluyor

Sanatçılar
1952 Yılında profesyonel sanat yaşamına adım atan Türk Pop Müziğinin Mimarı Erol Büyükburç’a Prodüksiyon şirketi GİSA MEDİA ve Sanata, sanatçıya her daim destek veren Bayrampaşa Belediyesi işbir...
EMOJİLE

1952 Yılında profesyonel sanat yaşamına adım atan Türk Pop Müziğinin Mimarı Erol Büyükburç’a Prodüksiyon şirketi GİSA MEDİA ve Sanata, sanatçıya her daim destek veren Bayrampaşa Belediyesi işbirliği ile 13 NİSAN Cuma akşamı (Bugün) saat 20:00 de Bayrampaşa Belediyesi Yücel Çakmaklı Kültür Salonu’nda büyük bir gece tertiplenecektir.

60. yıl Gecesinde değerli sanatçının veliahtları eserleri ile birlikte tek tek sahne alacaklar. Yine aynı gecede Duayen Sanatçı’nın özel dostları ve sanatçı arkadaşları da hazır bulunacak.

ÜNLÜ SANATÇILAR EROL BÜYÜKBURÇ’U YALNIZ BIRAKMAYACAK

Gönül Yazar, İskender Doğan, Bilgen Bengü, Tülay Özer, Çetin Çiftçioğlu, Metin Özülkü, Bilal Göregen, Ahmed Ahmedov, Fatma Çelik, Hasan Alp, Tayfun Korkmaz, Hakan Erk, Elbi Yankı, Volkan Erk ve birçok değerli sanatçı dostu yer alacaklar.

Yıllar sonra yeniden canlı performanslar sergileyen Erol Büyükburç TORUNLAR adı ile kurduğu orkestrasını da görücüye çıkartıyor.

Muppet Show’a karşı özgün Türk kuklacılığını geliştirmek adına 4 senelik titiz bir çalışmanın ürünü olan kuklalarda bu salonda sergilenecektir. Yine yarım asırlık kıyafetleri de bu gece kristal gitarı ve kral tahtı da bu etkinlikte yer alacak.

Bu önemli gecede siz saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyar saygılar sunarız.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme