En Genç Profesyonel Davulcu

Sanatçılar
ABD’de bir erkek çocuğu, beş yaşındayken ‘Dünyanın en genç profesyonel davulcusu’ olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Merkezi Londra’da bulunan Guinness’ten y...
EMOJİLE

ABD’de bir erkek çocuğu, beş yaşındayken ‘Dünyanın en genç profesyonel davulcusu’ olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Merkezi Londra’da bulunan Guinness’ten yapılan açıklamada, Detroit’te yaşayan Julian Pavone’un, 21 Mart 2010 tarihinde, henüz 5 yaş, 10 ay ve 3 günlükken dünyanın en genç profesyonel davulcusu olarak Rekorlar Kitabı’na girdiği duyuruldu.

Guinness, profesyonel davulcu için aranan koşulları, en az bir tane ticari albüm çıkarmak, beş yılda her biri minimum 45 dakika süren en az 20 konser vermek olarak açıkladı.

Önceki rekor 9 yaş 9 ay Bugün yedi yaşında olan Julian’ın kendisi de davulcu olan babası Bernie Pavone, oğlunun perküsyon geçmişinin, doğum öncesine kadar gittiğini belirterek, hamileyken her zaman eşinin karnının üzerinde müzik yaptığını söyledi.

ulian Pavone, ABD’de The Oprah Winfrey Show, Good Morning America, Martha Stewart, The Maury Show, FOX News Dayside ve Inside Edition dahil olmak üzere 150 kadar televizyon programına çıktı. Daha önce Japon Tiger Onitsuka, 9 yaş 9 aylıkken dünyanın en genç profesyonel davulcusu kabul edilmişti. [aa]

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme