Duran Duran Türkiye’ye Geliyor

Sanatçılar
Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Duran Duran, 28 Temmuz Perşembe Günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta müzikseverlerle buluşacak. Konserde hem yeni hem de kl...
EMOJİLE

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Duran Duran, 28 Temmuz Perşembe Günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta müzikseverlerle buluşacak.

Konserde hem yeni hem de klasik parçalarına yer verecekler.

Duran Duran geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan albümü ‘All You Need Is Now’ yerli ve yabancı müzik otoritelerinin yanı sıra hayranları tarafından da “Duran Duran’ın muhteşem dönüşü” olarak kabul ediliyor. Duran Duran İstanbul konserinde yeni albüm parçalarının yanı sıra ‘Wild Boys’, ‘Rio’, ‘Girls on Film’, ‘The Reflex’, ‘Notorious’, ‘Ordinary World’, ‘Hungry Like The Wolf’, ‘Come Undone’ gibi 80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran efsane parçalarına da yer verecek.

Dört asıl üyesiyle sahne alacak

Simon Le Bon (vokal), John Taylor (bas gitar), Nick Rhodes (klavye) ve Roger Taylor’dan (davul) oluşan 4 asıl üye ile sahne alacak Duran Duran; bu yılın en önemli konserlerinden birini gerçekleştirecek.

Kısa notlar:

1978 yılında kurulan ve dünya pop müziğine yön veren Duran Duran’ın bugüne kadar 85 milyondan fazla albüm satışı bulunuyor.

Geçen 30 yılda ‘en iyi 100’ listesine 21 kez farklı 45’liklerle giren Grubun yeni albümü ‘All You Need Is Now’ dünya turnesinin İstanbul ayağında, Duran Duran, yıllardır bekleyen hayranlarının özlemini dindirecek.

‘All You Need Is Now’ dünya turnesi kapsamında sadece Avrupa’da 3,5 ay boyunca ve toplam 18 farklı ülkede büyük sahnelerde ve festivallerde 42 konser verecek Duran Duran; 11:11 Organization ve Pogo Organization birlikteliği ile İstanbul’da olacak.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme