Bundan Sonra Sevdiğim İnsanlara Vakit Ayıracağım

Sanatçılar
Ünden sıkıldığını ve normal hayat yaşayan arkadaşlarına özendiğini söyleyen Teoman, kısa süre içinde sevdiği iki insanı kaybettiğine ve acısını hafifletmek için müziğe sığındığına değindi. Ünlü rockçı...
EMOJİLE

Ünden sıkıldığını ve normal hayat yaşayan arkadaşlarına özendiğini söyleyen Teoman, kısa süre içinde sevdiği iki insanı kaybettiğine ve acısını hafifletmek için müziğe sığındığına değindi. Ünlü rockçı, "Müziğe sığınmak artık zor geliyor. İleride daha da zor gelecek. Onlarla geçiremediğim vakitlere üzülüyorum, bundan sonra sevdiğim insanlarla daha fazla birlikte olmak istiyorum." dedi.

Hayatı sürekli ertelediğini anlatan Teoman, "Ün gibi bir illet artık paçanızdan çekiyorsa, hayatınız tekrar ediyorsa, sıkılıyorsunuz. Kendimi bildim bileli müzisyenlik-sanatçılık meselesine fazla takıntılı olduğumu fark edemedim." ifadelerine yer verdi. Kendini emekli ettiğini söyleyen ünlü sanatçı, "Müzik sevgisi-alışkanlık-olası bir ün ihtiyacı, beni ileride çirkinleştirecekse kendi gözümde, ben bunu reddediyorum. Kendimden çok, şarkılarıma saygımdan dolayı." diye yazdı. Teoman son konserini 3 Eylül’de verecek.

Zaman

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme