Bonomo’nun en sıkı rakibi Adanalı çıktı!

Sanatçılar
Bu yıl Bakü’de düzenlenecek olan Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’ye bu sene Hollanda’dan tam not gelmeyecek gibi gözüküyor. “Love Me Back’’ adlı parçayla ülke...
EMOJİLE

Bu yıl Bakü’de düzenlenecek olan Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’ye bu sene Hollanda’dan tam not gelmeyecek gibi gözüküyor. “Love Me Back’’ adlı parçayla ülkemizi temsil edecek Can Bonomo’ya rakip olan Hollandalı şarkıcı Joan Franka’nın Türk olduğu ortaya çıktı. Bu yıl Hollanda’yı ‘You And Me’ şarkısıyla temsil edecek olan Joan Franka’nın, aslen Adanalı olduğu söylendi. Şarkıcının ölen babası Ali Kalan’ın yıllar önce Adana’dan Hollanda’ya göç etmesiyle orada doğup büyüyen Joan Franka’nın gerçek adı ise Ayten.

 
SEVİNÇ HÜZÜN BİR ARADA
 
Hollanda’da düzenlenen ‘OSes Hollanda’ yarışmasında birinci olarak ülkesiHollanda’yı temsil etmeye hak kazanan Joan’ın bu sevincini yaşadığı gün aynı zamanda 20 yıl önce kaybettiği babasının da ölüm yıldönümü olduğu belirtildi. Aynı gün sevinci ve üzüntüyü bir arada yaşayan Joan, İngilizce, Fransızca ve Flemenkçe dışında Türkçe’yi de rahatça konuşabiliyor.
 
Bugün
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme