Beatles’in Eski Üyesi McCartney Evleniyor

Sanatçılar
İngiliz yetkililer, McCartney ve nişanlısı Nancy Shevell’in Londra’daki Marylebone Belediye Binası’nda evlenme isteklerini ilgililere ilettiklerini, çiftin 30 Eylül’den itibare...
EMOJİLE

İngiliz yetkililer, McCartney ve nişanlısı Nancy Shevell’in Londra’daki Marylebone Belediye Binası’nda evlenme isteklerini ilgililere ilettiklerini, çiftin 30 Eylül’den itibaren istedikleri tarihte evlenebileceğini belirtti.

McCartney, kanserden kaybettiği ilk eşi Linda Eastman’la da 1969 yılında Marylebone’daki yüzyıllık belediye binasında evlenmişti. The Beatles’ın bir diğer üyesi Ringo Starr ve İngiliz rock grubu Oasis’in solisti Liam Gallagher da düğünleri için aynı mekanı seçmişti.

Paul McCartney, ilk eşi Linda’nın ölümünün ardından eski manken Heather Mills’le evlenmiş, çift fırtınalı bir boşanma sürecinin ardından 2008’de yollarını ayırmıştı.

McCartney’nin üçüncü eşi olmaya hazırlanan ve kendisi de daha önce bir evlilik yapan 51 yaşındaki Nancy Shevell, ailesine ait New Jersey merkezli bir kamyon şirketinin başkan yardımcılığını yürütüyor.

McCartney’nin iki evliliğinden toplam 5 çocuğu bulunuyor.

Dünya pop müziğinin son 50 yıldaki en önemli ve kalıcı şarkılarından birçoğu, Beatles’daki John Lennon-Paul McCartney beraberliğinden doğmuştu.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme