Babylon’un Yaz Sayısı Müziğin Rengiyle Dolu

Sanatçılar
Babylon Dergi’nin bu yeni sayısında; 20 Haziran’daki konseri öncesi hazırlık niteliğinde özel Amy Winehouse dosyası, yazın en renkli festivalleri, Amerika’nın önde gelen müzik ve san...
EMOJİLE

Babylon Dergi’nin bu yeni sayısında; 20 Haziran’daki konseri öncesi hazırlık niteliğinde özel Amy Winehouse dosyası, yazın en renkli festivalleri, Amerika’nın önde gelen müzik ve sanat festivali Coachella’dan izlenimler, Doğu Londra rehberi, Türkiye’nin cover grupları özel dosyası ve daha birçok ilginizi çekecek farklı yazı yer alıyor.

20 Haziran’da Pozitif organizasyonuyla Küçükçiftlik Park, Maçka’da konser vermeye hazırlanan Amy Winehouse ile ilgili bilgilerimizi tazeleyen Babylon Dergi, bugüne kadar yedikleri, içtikleri, söyledikleriyle bir fenomen olan ünlü sanatçıyı kapağından sayfalarına taşıyor.

Yazın gelmesinin en renkli habercisi müzik festivalleri de bu sayıda bolca var. Avrupa ve Dünya’nın önde gelen festivalleriyle ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra son zamanların öne çıkan müzik ve sanat festivali Coachella da Babylon Dergi’de.

İstanbul’a bir dönem damgasını vuran ve gece hayatının en belirleyici eğlencesini oluşturan ‘’cover” grupları da Babylon Dergi yeni sayısında.

Her sayıda dünyanın farklı şehirlerini derinlemesine tanıtan Babylon Dergi bu yaz sizi Doğu Londra ve Venedik’e götürüyor.

Babylon Dergi yeni sayısı, yaz tatili boyunca okumanız için bayilerde.

ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme