“Aşk Acısı Güzelleştirir”

Sanatçılar
Sekizinci albümü "Bende Bi Aşk Var" ile kısa sürede listelerin bir numarasına yerleşen Göksel, Mehmet’in Gezegeni programına konuk oldu. Programda "hayata karşı hislerimi anlattım...
EMOJİLE

Sekizinci albümü "Bende Bi Aşk Var" ile kısa sürede listelerin bir numarasına yerleşen Göksel, Mehmet’in Gezegeni programına konuk oldu.

Programda "hayata karşı hislerimi anlattım" dediği yeni albümünden parçalar seslendiren Göksel, şarkılarını yaşanmışlıklardan yola çıkarak yaptığını ve bu sayede herkesin kalbine dokunabildiğini söyledi.

Göksel, uzun zamandır beklenen ve yepyeni şarkılardan oluşan "Bende Bi Aşk Var" albümünün kendisi için özel bir yeri olduğunu söyledi.

Albüm hazırlığı sırasında yaşadığı boşanma sürecinin de izlerini albümde görmenin mümkün olduğunu ancak şarkıların sadece bu süreci anlatmadığını aktaran Göksel, "Ben de her insan gibi hayal kırıklıkları yaşıyorum ve bunlardan etkileniyorum. Aşkın doğasında zorluk da var acı da. Aşk acısı herkese iyi gelir, büyütür, hatta insanı güzelleştirir. Bence önemli olan şey, zor da olsa bu acılı süreci kısa tutup, yaşananlardan ders almaya bakmaktır" dedi.

Ahaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme