Amy Winehouse’un Ölüm Nedeni Belli Oldu

Sanatçılar
Winehouse’un geçen Temmuz ayında öldüğünde kanındaki alkolün 4,16 promil olduğu belirlendi. Şarkıcının ölümüyle ilgili bugün başlatılan ve Londra`daki St Pancras Mahkemesinde yürütülen soruşturm...
EMOJİLE

Winehouse’un geçen Temmuz ayında öldüğünde kanındaki alkolün 4,16 promil olduğu belirlendi.

Şarkıcının ölümüyle ilgili bugün başlatılan ve Londra`daki St Pancras Mahkemesinde yürütülen soruşturmada, Winehouse`un ölümünün ardından evinde ikisi büyük, biri küçük üç boş votka şişesinin bulunduğu kaydedildi.

Winehouse`un kanında 4,16 promil alkol tespit edildi. Mahkemede ayrıca, şarkıcının Temmuz ayı boyunca ölümünden bir gün önceye kadar içki içmediğinin belirlendiği açıklandı.

Koruması Andrew Morris`in Amy Winehouse`u 23 Temmuz günü yerel saatle 10.00`da kontrol ettiği ve Amy`i yatağında uyurken gördüğü, şarkıcıyı yerel saatle 15.00`te bir daha kontrol ettiğinde ise Amy`nin yine yatağında olduğunu ve hareket etmediğini görerek, ambulans çağırdığı kaydedildi.

Madde bağımlılığıyla mücadele eden ve birkaç kez tedavi gören Winehouse, 23 Temmuz`da 27 yaşındayken, Londra`nın kuzeyinde Camden semtindeki evinde ölü bulunmuştu.

Ağustos ayında açıklanan toksikoloji raporunda, Amy Winehouse`un vücudunda uyuşturucu maddeye rastlanmadığı, alkol bulunduğu, ancak alkolün ölümüne neden olup olmadığının henüz belirlenmediği kaydedilmişti.

Trt.net.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme