Ali Ekber Çiçek Türküleri TRT Müzik’te!

Sanatçılar
O türkülerin en güçlü sesi. Haydar Haydar adlı eseri, müzik tarihine geçti, dünyanın birçok müzik okulunda ders konusu oldu. Türkiye müzik tarihine yüzlerce ölümsüz eser kazandırdı. Ali Ekber Çiçek tü...
EMOJİLE

O türkülerin en güçlü sesi. Haydar Haydar adlı eseri, müzik tarihine geçti, dünyanın birçok müzik okulunda ders konusu oldu.

Türkiye müzik tarihine yüzlerce ölümsüz eser kazandırdı. Ali Ekber Çiçek türküleri bu hafta Hatıralar Sarmış Dört Bir Yanımı programında yeniden canlanıyor.

TRT Müzik ekranlarında her Pazar akşamı, saat 19:00’da ekrana gelen Hatıralar Sarmış Dört Bir Yanımı programının bu haftaki konusu Ali Ekber Çiçek…

Usta yorumcu Niran Ünsal’ın sunduğu programda, Ali Ekber Çiçek’in ölümsüz eserleri seslendiriliyor. Niran Ünsal ve konukları, türkülerin güçlü sesi, müzik tarihine geçen eserleriyle efsaneleşen Ali Ekber Çiçek’in eserlerini (04 Aralık 2011 Pazar günü) saat 19:00’da TRT Müzik ekranlarında yeniden yorumluyor.

Hatıralar Sarmış Dört Bir Yanımı programında her Pazar, saat 19:00’da TRT Müzik ekranlarında.  Niran Ünsal ve orkestrasına Ebru Çiçek (Kızı- Sanatçı), Tayyar Erdem (Şarkıcı), Şirin Üstün (Şarkıcı) eşlik ediyor. Sanatçının hayatının da VTR’lerle anlatıldığı programı sakın kaçırmayın!

KÜNYE

Programın Adı:  HATIRALAR SARMIŞ DÖRT BİR YANIMI

Programın Türü:  MÜZİK ve ANMA

Programın Sunucusu: NİRAN ÜNSAL

Programın Konusu: Ali Ekber Çiçek

Programın Konukları: Ebru Çiçek (Kızı- Sanatçı), Tayyar Erdem (Şarkıcı), Şirin Üstün (Şarkıcı)

Yapım Evi: Şahmaran Prodüksiyon ve Kültür Hizmetleri Ltd. Şti.

Programın Süresi: 90 dakika.

Yayın Kanalı: TRTMüzik

Yayın Günü: 04 Kasım 2011 Pazar

Yayın Saati: 19:00

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme