7 Yıl Ölümsüz Aşk Hikayeleri Anlatacak

Sanatçılar
Proje kapsamında, müzikal, televizyon serileri ve tasarım şovları hazırlamayı, her yıl bir filmi vizyona sokmayı planlayan Kırdar, dünyanın 7 ülkesinde ve Türkiye’nin 7 bölgesinde film platoları...
EMOJİLE

Proje kapsamında, müzikal, televizyon serileri ve tasarım şovları hazırlamayı, her yıl bir filmi vizyona sokmayı planlayan Kırdar, dünyanın 7 ülkesinde ve Türkiye’nin 7 bölgesinde film platoları kuracak.

Kırdar,”Yerine Sevemem’ projesinin aşk, mitoloji, bilim kurgu ve ruhsal konuları barındıran 7 yıl boyunca gerçekleştirilecek 7 film, 7 müzikal, televizyon serileri ve tasarım şov yapımlarından oluştuğunu söyledi.

”Yerine Sevemem” projesinin hiçbir dil, din ve ırk ayrımı olmaksızın bütün insanlığı ölümsüz aşk hikayelerine davet eden bir proje olduğunu dile getiren Kırdar, ”Yapımları Loopus Entertainment ve uluslararası Bellavista Film iş birliğinde hayata geçireceğiz. Bellavista Film, Almanya merkezli bir şirket ve kurucusu İtalyan yönetmen arkadaşım Claudio Malasomma ile projeler üzerinde çalışıyoruz. Projeler 7 dilde hazırlanacaklar ve tüm dünyada yayına sunulacak. Projenin uluslararası olması ve Anadolu’nun birçok bölgesinde platoların kurulması nedeniyle de sponsor olmak ve reklam vermek isteyen kuruluş ve şirketlerle de görüşmelere başladık” diye konuştu.


"KAREMA AWAD ANLAŞMA İMZALADIĞIMIZ İLK ARTİSTİMİZ"

Projede prodüktör, direktör, müzisyen, yazar ve oyuncu kimliğiyle seyircinin karşısında olacağını ifade eden Kırdar, şöyle konuştu:

”İtalyan, Amerikan ve Türk film ve müzikal direktörleriyle birlikte şekillendireceğiz çalışmaları. ‘OQLUB 7 Stars’ artistleri içerisinden seçilecek yabancı ve yerli sanatçılar projelerde oyuncu olarak yer alacaklar. Mısırlı televizyon yıldızı Karema Awad anlaşma imzaladığımız ilk artistimiz oldu.

Film, müzikal, dizi yapımlarında yer alacak artistler ilk önce ‘OQLUB 7 Stars’ adını verdiğimiz yıldızlar kulübüne dahil olacaklar ve her biriyle kendi yetenekleri doğrultusunda özel prodüksiyonlar hazırlayacağız. Farklı dillerde hazırlanacak bu artist prodüksiyonların ortaya koyacağı performans onların hangi film, müzikal ve şov projesinde yer alacağını netleştirmiş olacak. ‘OQLUB 7 Stars’ artistleri öncelikle bir yıldız kariyeri edinerek, büyük bir sahne şovunun da parçası olacaklar. ‘Yerine Sevemem’ projesi 7 yıl boyunca 7 film ve müzikal projesi ve televizyon serileri olacak bir yapım.”

"MISIR VE ALMANYA’DAKİ ÇEKİMLER KESİNLEŞTİ"

”Yerine Sevemem”in, genel hikayesinin ‘OQ’ adındaki Kam (Aşık) müzisyenin kaybettiği ‘sevgili’ye ve yer altı ruhları tarafından kaçırılan çocuklarına kavuşmak için gerçekleştirdiği zamansal ve boyutsal maceralarından oluştuğunu anlatan Kırdar, ”Hikayeler 1994’de yayınlanan ‘Yerine Sevemem’ müzik videosundaki iki sevgilinin ölümüyle sonuçlanan ayrılığının en başına gidilerek anlatılmaya başlanacak” dedi.

Türkiye dışında çekimlerin Mısır ve Almanya’da yapılmasının kesinleştiğini belirten Kırdar, ”Hedefimiz yakın zamanda 4 ülkeyle daha anlaşıp sayıyı 7’ye ulaştırmak. Türkiye’de de 7 bölgede çekimler yapmak istiyoruz, ama davet aldığımız şu ana kadar Ege bölgesi ve aynı zamanda doğduğum şehir olan Aydın oldu. Diğer şehirler ve yeni bölgelerin yakında netleşeceğini ve davetlerin geleceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Projede geldikleri her aşamanın ”yeni başlıyoruz” duygusu yarattığını dile getiren Kırdar, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Uzun süreye yaydığım bir stratejiydi izlediğim yol. Sabırla devam edince istediğim gibi geliştiğini görmek beni mutlu ediyor. Öncelikle 2000 yılındaki ilk lansmanımız ‘Ethnotronix’ Projesi idi. Bundan 2 yıl önceki sunum olan Photron Foton Çağı Projesi, 1 yıl sonra OQUN Projesi ve devamında Aşk’la Projesi, en son lansmanını yapmakta olduğumuz esas ana proje olan ‘Yerine Sevemem’in öncü parçalarıydı aslında. Ana meteor çarpması öncesi gezegene düşmeye başlayan meteor parçacıkları olarak düşünebilirsiniz bunu.

7 yılın ve 7’nci filmin sonunda aslında tam olarak ne anlatmaya çalıştığım anlaşılabilecek. Hayatımın 4’üncü on yıllık periyodunu 40’lı yaşlarımın projelerini hazırlamakla geçirmek istiyorum.”

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme