100 Şarkı Geldi Sadece 5’ini Seçti

Sanatçılar
İbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırıdan mucize kurtuluşunu, ‘Mucize’ adlı bir albümle kutlayacak. İbo, kendisine gelen 100 şarkı içinden beş besteyi beğendi. Geçtiğimiz Mart ayında, ...
EMOJİLE

İbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırıdan mucize kurtuluşunu, ‘Mucize’ adlı bir albümle kutlayacak. İbo, kendisine gelen 100 şarkı içinden beş besteyi beğendi.

Geçtiğimiz Mart ayında, Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve uzun süre hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses, müziğe ve sahnelere hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Yeni müzik şirketi Poll Production ile hastane odasında anlaşma imzalayan Tatlıses, yeni yılın ilk aylarında, dinlediği 100 beste arasından seçtiği yepyeni şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkacak.

YEDİ TANE DAHA LAZIM

Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı,

"Doğru ve düzgün bir albüm yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden de acele etmiyoruz. İbrahim Bey, ne zaman kendini iyi hissederse o zaman stüdyoya girecek. Şu anda beş şarkımız hazır. Yedi tane daha arıyoruz. Tatlıses, yeni albümüyle 12’den vuracak" dedi.

İbrahim Tatlıses’in birkaç ay içinde piyasaya çıkması beklenen yeni albümüne; söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan ‘Mucize’ şarkısının adı verilecek.

Albümde yer alması kesinleşen diğer şarkıların isimleri ise şöyle:

‘Kimse Bilmez’, ‘Kurtlar Sofrası’, ‘Çağırın Gelsin’ ve ‘Tanımam’.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme