Metrobüste Caz Performansı

Konserler
Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü Caz Korosu, metro yolculuğu sırasında gerçekleştirdiği ve sosyal ağlarda izlenme rekorları kıran canlı performanslarını metrobüste de tekrarladı. Metrobüse, Zincirli...
EMOJİLE

Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü Caz Korosu, metro yolculuğu sırasında gerçekleştirdiği ve sosyal ağlarda izlenme rekorları kıran canlı performanslarını metrobüste de tekrarladı.

Metrobüse, Zincirlikuyu durağından binen koro üyeleri, aracın kalabalıklaşmasıyla birlikte "Josua" ve "Journey To Brazil" isimli şarkıları seslendirdi.

Yolcular, şaşkınlıkla izledikleri performanstan sonra koro üyelerini uzun süre alkışladı.

Koro şefi Masis Arat Gözbek, 4 senedir koronun şefliğini üstlendiğini belirterek, Cumartesi günkü metro performansını, sponsor arayışlarına dikkati çekmek için gerçekleştirdiklerini söyledi.

Geçen yıl Çin’de düzenlenen ve 90 ülkeden 400 koro ve 40 bin katılımcının bulunduğu yarışmada bir dünya ikinciliği, iki de dünya üçüncülüğü aldıklarını ifade eden Gözbek, "Bu yıl Temmuz ayında Avusturya’nın Graz kentinde gerçekleştirilecek 2011 Dünya Caz Korosu Yarışmasına kabul edildik. Bu yarışmaya katılıp Türkiye’yi temsil edebilmemiz için 60 bin avro desteğe ihtiyacımız var" dedi.

Gözbek, bugüne kadar çeşitli etkinliklerle sponsor aradıklarını belirterek, "Hiçbiri bu videomuz kadar ses getirmemişti. Son iki gündür sosyal ağlarda izlenme ve paylaşılma rekoru kırıyoruz. Eğer aradığımız desteği bulamazsak Graz’daki yarışmaya katılamayacağız" diye konuştu. [aa]

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme