Kuruçeşme Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi

Konserler
Soner Sarıkabadayı konseri ile açılacak.İstanbul’un yeni konser alanı Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi benzerlerinden farklı bir konseptle kapılarını açmaya hazırlanıyor. Soner Sarıkabadayı konse...
EMOJİLE

Soner Sarıkabadayı konseri ile açılacak.İstanbul’un yeni konser alanı Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi benzerlerinden farklı bir konseptle kapılarını açmaya hazırlanıyor. Soner Sarıkabadayı konseri ile açılacak. 23 Temmuz’daki açılış konserinde başarılı yorumcu Soner Sarıkabadayı hayranlarıyla buluşacak. Dileyen müzikseverler hayranı oldukları sanatçıyı, konser alanı içine yerleştirilen klasik model arabalar içinde dinleyebilecek.

Boğaz müdavimlerinin sıkça kullandığı Kuruçeşme’deki otopark konser alanına dönüştürülerek İstanbul’a yepyeni bir gösteri merkezi kazandırılıyor: Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi.

Açılış konserinde de son dönemin popüler ismi, başarılı yorumcu ve besteci Soner Sarıkabadayı sahne alacak. Sanatçı, son single çalışması "Tuzlu Su"nun ilk açıkhava konserini Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi’nde verecek. Soner Sarıkabadayı, kendi seslendirdiği şarkılarının yanı sıra diğer sanatçılarla da paylaştığı, Türk Pop Müziği tarihine geçmiş en hit parçalardan oluşan repertuarıyla hayranlarının karşısına çıkacak. Eşsiz boğaz manzarası eşliğinde, kendine has ambiansında konser izleyecek olan İstanbullular, kaliteli servis, lezzet ve müzik ilkesiyle konuklarını ağırlayan mekanlarda da vakit geçirebilecekler. Üstelik, dileyen müzikseverler alana yerleştirilecek üstü açık klasik arabalarda konser izleme keyfini de yaşayacak. Sadece bir konser alanı olmayan Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi ile birlikte İstanbul eğlence hayatı farklı bir konseptle tanışacak. Boğazın kıyısında, yeşilliklerin içindeki eğlence merkezi, hem konser alanı hem de mekanlarıyla yaz gecelerinin gözdesi olacak. 3 bin metrekare alan üzerine kurulan Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi, 5 bin kişiye müzik ziyafeti sunacak kapasiteye sahip. Ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunan mekan, İstanbul’daki yetersiz konser alanlarına alternatif olarak geliyor. Kısacası BSGM, farklı konsepti ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi haline gelecek.

Şarkılarıyla gündemde olan, Türk POP müziğinin ünlü isimleri hayranlarıyla BSGM’de buluşacak. İstanbullular, Boğaz’ın keyifli ortamında hayranı oldukları sanatçıların canlı performanslarını izleme şansı bulacak.

23 Temmuz’da Soner Sarıkabadayı ile açılışı yapılacak BSGM’de konser dizisi pop müziğin başarılı isimleriyle eylül ayında devam edecek.

Sabah

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme