Konserler

Konserler Ücretsiz

47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali çerçevesinde Manavgat, Antalya, Isparta ve Burdur’da gerçekleştirilecek açık hava konserlerinde ünlü yönetmen Emir Kusturica ve grubu, Moğollar, Edip Akbayram, Sümer Ezgü, Kıraç, Gökhan..

Konserler Ücretsiz

47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali çerçevesinde Manavgat, Antalya, Isparta ve Burdur’da gerçekleştirilecek açık hava konserlerinde ünlü yönetmen Emir Kusturica ve grubu, Moğollar, Edip Akbayram, Sümer Ezgü, Kıraç, Gökhan Kırdar, Marsis, Emine Akmeşe ve İlke Türkdoğan festival izleyicileriyle buluşturulacak. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonunda ise Can Dündar – Fahir Atakoğlu ikilisi sevenleriyle bir araya gelecek.

47. Altın Portakal Film Festivali içinde yer alan konserler ise şunlar:

Festivalin açılış konseri 9 Ekim Cumartesi günü AKM önünde açık alanda gerçekleşecek. Açılış konserinde, Emir Kusturica ve etnik tekno-rock grubu "No Smoking" hareketli koreografileri ve özgün performanslarıyla geceye renk katacak.

Emir Kusturica & No Smoking konseri saat 20.30’da başlayacak.

10 Ekim Pazar günü açılış kortejinin bitiminde, Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenecek açılış kokteylini Anadolu Ateşi‘nin gösterisi renklendirecek.

10 Ekim akşamı saat 20.30’da Manavgat’ta Moğollar, Döşemealtı’nda Sümer Ezgü Altın Portakal için söyleyecek.

11 Ekim Pazartesi akşamı AKM önünde Gökhan Kırdar hayranlarıyla buluşacak. Film müziklerinden de tanıdığımız, popüler müzik sanatçısı Gökhan Kırdar’ın konseri saat 20.30’da başlayacak.

12 Ekimde Zafer Mahallesi’nde bulunan ANTKOOP Sitelerinde "Of Karadeniz" filminin bitiminde Marsis grubu izleyicilerle biraraya gelecek.

13 Ekimde Saat 18.00’de Edip Akbayram Burdur’da dinleyicileriyle buluşacak. Aynı gün Moğollar’ın Isparta konseri saat 20.30’da başlayacak.

"Anadolu Rock" tarzı müzikler yapan, dizi müziklerinden de tanıdığımız popüler sanatçı Kıraç saat 21.00’de AKM önünde, açık alanda hayranlarına seslenecek.

Festivalin son konseri Döşemealtı’nda. 47. Festivalin son gününde Burdur yöresi türkülerinin özgün sesi Emine Akmeşe ve Antalya’da yaşayan genç sanatçı İlke Türkdoğan’ın müzikseverlerle buluşacağı konser saat 20.30’da başlayacak.

Fahir Atakoğlu‘nun Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonunda saat 20.30’da vereceği konserde, 1990 yılından bu yana Atakoğlu’yla birlikte çok sayıda belgesele imza atan Can Dündar da yer alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL