Hüsnü Şenlendirici’den Mısır’da Klarnet Şov

Konserler
Hüsn-ü Hicaz albümüyle 6 yıl aradan sonra 2. solo albümünü çıkaran Hüsnü Şenlendirici, yurtiçi konserlerinin yanı sıra yurtdışı konserlerine de devam ediyor. Uzun zamandır Ortadoğu ve Arap dünyasında ...
EMOJİLE

Hüsn-ü Hicaz albümüyle 6 yıl aradan sonra 2. solo albümünü çıkaran Hüsnü Şenlendirici, yurtiçi konserlerinin yanı sıra yurtdışı konserlerine de devam ediyor. Uzun zamandır Ortadoğu ve Arap dünyasında büyük hayran kitlesine sahip olan Şenlendirici; Tunus, Suriye, Fas, Dubai gibi yerlerde verdiği konserlerden sonra ünlü Mısırlı şarkıcı Ghada Rahab’a eşlik etmek üzere 14 Kasım Pazartesi günü Kahire’deydi.

2 bin kişilik Kahire Senfoni Salonu’nda gerçekleşen konserin tüm biletleri tükenirken Şenlendici performansıyla Mısırlı müzikseverleri kendisine hayran bıraktı. Tam bir klarnet şov yapan sanatçı solo olarak ‘I Love You’ adlı eserin yanı sıra Fairouz’dan ve Selami Şahin’den de birer eser icra ederken; Ghada Rahab’ın 2 şarkısında da sanatçıyla düet yaptı. Konserde Ghada Rahab ve Hüsnü Şenlendirici’ye senfoni orkestrası eşlik etti.

Haber Türk

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme