Leonard Cohen’den Yeni Albüm

Albümler
Efsanevi müzisyen Leonard Cohen 2008 yılında başladığı ve 15 yıl aradan sonra ilk turnesi olan konser serisi kapsamında Türkiye’yi ziyaret etmişti. Cohen, sayısı 80’i aşan, dünyanın en öne...
EMOJİLE

Efsanevi müzisyen Leonard Cohen 2008 yılında başladığı ve 15 yıl aradan sonra ilk turnesi olan konser serisi kapsamında Türkiye’yi ziyaret etmişti. Cohen, sayısı 80’i aşan, dünyanın en önemli ve en güzel konser salonlarında kimilerince kariyerinin en iyi performansını sergiledi ve gittiği ülkelerde izleyenleri büyüledi. Örneğin İrlanda’nın Independent Gazetesi Cohen’in nefes kesen performansını şöyle özetledi: “O sahneye çıktığında, konser ilahi bir törene dönüşüyor…”

Kanada’dan Amerika’ya, İsveç’ten Almanya’ya Cohen’in en beğenilen performanslarından oluşan ‘Songs from The Road’ adlı bu çok özel bir albüm, high definition özelliği ile BluRay ve CD + DVD’lik 5.1. Surround Sound özelliği ile canlı bir albüm olarak farklı formatlarda Sony Music ile müzikseverlerle buluşuyor.

Albümde sanatçının Glasgow’daki Bird On The Wire, Londra’daki Chelsea Hotel, Helsinki’deki The Partisan ve Kaliforniya’daki Hallelujah performansları gibi Cohen’in 2008 ve 2009 yıllarındaki 12 şarkı kaydı yer alıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme