Yazılar

(MİZAH) Son Dakika Haberleri

– Seçim nedeniyle vaktinde uyuyamayan ve havai fişek gösterisinden rahatsız olan hamam böcekleri bugün Çağlayan meydanındaydı. Böceklerden bazıları, hükümet aleyhine, bazıları muhalefet aleyhine, bir başka grupsa hepsinin aleyhine sloganlar attı. İsmini vermeyen..

(MİZAH) Son Dakika Haberleri

– Seçim nedeniyle vaktinde uyuyamayan ve havai fişek gösterisinden rahatsız olan hamam böcekleri bugün Çağlayan meydanındaydı. Böceklerden bazıları, hükümet aleyhine, bazıları muhalefet aleyhine, bir başka grupsa hepsinin aleyhine sloganlar attı. İsmini vermeyen bir böcek şu çarpıcı açıklamalarda bulundu;

"Pisikolojikman çöktüm resmen, gece erzak almaya çıktım, birden ışık yandı, ana o da ne, bir baktım üzerime bir terlik geliyor, hemen topukladım, dışarı çıktım, biri bunların hesabını versin. Tüm bi ekolojik dengeyi sırtımda taşımaktan bıktım zaten. Asgari ücrete talimim. Yemek bende, bulaşık bende, çamaşır bende, birisi de demez ki, bu kadına bir yardım edeyim."

Göz yaşları içinde konuşmasına devam eden ve ara ara baygınlık geçiren böceği, arkadaşları güçlükle sakinleştirebildi.

-"iPhone nedir?" sorusuna cevap alamayan çocuk, anne ve babasının cahil olduğunu iddia etti. K Tv’ye konuşan dertli çocuk, su sözleri sarf etti;

 "Annem bilgisayarımı çamaşır suyuna basmış, ama buna artık şaşırmıyorum çünkü geçenlerde prizleri temizlemek için elime ıslak bez verdi, bende ona, "istersen parmağımı islatıp prize sokayım, ikimizde bu dünyadan kurtulalım" dedim. Bilgisayar dersine artık ailelerde katılsın olmuyor böyle…"

Dertli çocuğun annesi ise bilgisayarım adeta mikrop yuvası haline geldiğini, klavyenin üzerine örümceklerin ağ yaptığını söyledi ve ekledi; "Kraliçe İsabel bile bu bilgisayar gibi değildi, istemiyorum evimde evcil hayvan"

-Asansör boşluğuna düşen genç kız, yardıma gelen itfaiye ekiplerini reddetti. Bir süredir, psikolojik tedavi gören genç kız, "gölge etmeyin, başka ihsan istemiyorum" dedi. Bu esnada bir itfaiye eri, "tırnağı kırılan bizi arıyor, yok böyle rezalet" diyerek istifa etti. Durumu saygıyla karşıladığını ifade eden genç kız, "beni öldürmeyen acı güçlendirir" açıklamasında bulundu. Genç kızın açıklamaları sırasında annesinin olduğunu iddia ettiği bazı terliklerin kafasına gelmesi ise basın mensuplarının gözünden kaçmadı.

-Partisinin kasasında tek kuruş kalmadığını söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, "Elde avuçta ne varsa seçim için harcadık, hükümet bize ek maaş bağlasın, 2 yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum, ayağımda kundura, AKP gelir dura dura, ama olsun ben zenginleşmeyeceğim" dedi.

Bazı Ak Partili vekillerin Chp’nin kasasının şifresini çözdüğünü söyleyen Kılıçdaroğlu, "kaşla göz arasında vekil arkadaşlarımın yol parasını almışlar, halbuki biz onlarla akbil dolduracaktık, bugün ilk defa söylüyorum bakın, Anonymous’un başı AKP’dir. Bunlar Ak Parti iktidarında saldırmadık site bırakmadılar, bizim Toki’lere bile saldırdılar. Konuyu Anayasa Mahkemesine taşıyacağım" açıklamasında bulundu.

-Seçim sonrası bir açıklama yapan Devlet Bahçeli; "O kadar püskevit dağıttık, yaranamadık, ama işi çözdük, bundan sonra nutella dağıtacaz. Hatta bakıyorum televizyonlarda bazı çocuklar ellerinde nutellalar yiyorlar, yere döküyorlar, anneleri selpak filleriyle siliyor, hemen çıkıyor, bugün ayın 13’ü. 13 nedir? Uğursuzluktur, Milliyetçi Hareket, uğursuzlukların hesabını soracaktır" dedi.

-T Haber Ajansının kurduğu Feyzbook bir günde 70 milyon kullanıcıya ulaştı, Feyzbook’un amacı, gençlerin feyz alması, ders alması ve ayağını denk alması olarak açıklandı. Bazı gençlerin ayağını yorganına göre uzatmadığını söylen Tark Tuckerberg; Ayağınız dışarda kalırsa ne olur, soğuk alırsınız, soğuk alan adamdan kimseye hayır gelmez, bugün soğuk alan, yarın tefeciden para alır, çünkü bedavacılığa alışmıştır" dedi.

THA( T Haber Ajansı) Güçlü, gözü kara, taraflı, delikanlı haber.

(Netekim taraf olmayan bertaraf olur)

Tuba OLĞAÇ – on5yirmi5.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL