Saygısızlığa Dayanamadılar!

Tiyatro
Ünlü aktör Hugh Jackman, ABD’nin New York kentindeki Broadway’de baş rolünde oynadığı bir tiyatro oyunu sırasında çalan telefon üzerine oyunu yarıda kesti, çalan telefonun kapatılmasını is...
EMOJİLE

Ünlü aktör Hugh Jackman, ABD’nin New York kentindeki Broadway’de baş rolünde oynadığı bir tiyatro oyunu sırasında çalan telefon üzerine oyunu yarıda kesti, çalan telefonun kapatılmasını istedi.

Daniel Craig’le birlikte oynadığı ‘A Steady Rain’ adlı oyunun özel gösterimi sırasında bir cep telefonunun çalması üzerine Jackman, seyircilere dönerek sert bir şekilde, "Telefonunuzu açmayacak mısınız" diye sordu. Telefonun çalmaya devam etmesi üzerine, "Hadi, sorun değil, şu telefonu kapatın artık" diyen Jackman, seyircilerin alkışları arasında, "Bekleyebiliriz, utanmayın, telefonunuzu elinize alın ve kapatın" diye devam etti.

Telefon sahibinin büyük ihtimalle utandığı için elini cebine atmadığı ve telefonun bir süre daha çaldıktan sonra kapandığı belirtildi.

En sonsüper kahraman Wolverine olarak sinema izleyicilerinin karşısına çıkan 40 yaşındaki Jackman, sahneye de en son 2004 yılında, kendisine Tony ödülü kazandıran "The Boy From Oz" müzikalinde çıkmıştı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi