‘Lüküs Hayat’ Hala Tıklım Tıklım

Tiyatro
Türk tiyatrosunun unutulmaz oyunu ‘Lüküs Hayat’, sevenleriyle buluştu. Yaklaşık 7 bin kişinin izlediği oyun, büyük alkış topladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları tar...
EMOJİLE

Türk tiyatrosunun unutulmaz oyunu ‘Lüküs Hayat’, sevenleriyle buluştu. Yaklaşık 7 bin kişinin izlediği oyun, büyük alkış topladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları tarafından sahnelenen oyuna sanat severler adeta akın attı.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘nde sevenleriyle buluşan Lüküs Hayat büyük bir ilgiyle karşılandı. Oyunda; Zihni Göktay, Şenay Saçbüker, Savaş Barutçu, Ayşegül İşsever, Münir Kutluğ, Derya Kurtuluş, Cem Karakaya, Aslı Aybars, Ali Gökmen Altuğ, İrem Arslan Aydın, Uğur Arda Aydın, Çağrı Hün, İlhan Kilimci, Betül Kızılok, Tuğrul Arsever, Ümran İnceoğlu, Samet Hafızoğlu, Özgür Dağ, Yılmaz Arda Alpkıray, Doğan Şirin, Reyhan Karasu ve Müge Çiçek rol aldı.

Lüküs Hayat oyuncuları kuliste yaptıkları açıklamada oyunun ilk sahnelendiği günden bugüne birçok sanatçının değişmesine rağmen aynı heyecanla yaşatıldığını söyledi. Oyununun başrolünü üstlenen Şenay Saçbüker, yaklaşık 3 yıldır üstlendiği rolü üstadlarından devralmış olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Saçbüker, "Böylesi bir rolü oynamaktan dolayı büyük gurur duyuyorum. Her seferinde de aynı heyecanı yaşıyorum. Oyun her sene büyük bir ilgiyle karşılanıyor bugün de öyle oldu. Böylesi kalabalık bir seyircinin karşısına çıkmak müthiş bir duygu." dedi.

Oyunu izlemek için Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘neadeta akın eden izleyicler de birkez daha Lüküs Hayat’la buluşmuş olmanın sevincini yaşadı. Özcan Aybars isimli tiyatro sever, bir müzikalin açıkhavada sergilenmesinin büyük bir zevk olduğunu dile getirdi. Ailesiyle birlikte Lüküs Hayat oyununa gelen Özcan Aybars isimli vatandaş da oyunun müzikal olması nedeniyle Cemil Topuzlu’ya çok yakıştığını belirtti.