Gümüşlük Tiyatro Günleri Başladı

Tiyatro
Talimhane Tiyatrosu ve Gümüşlük Akademisi, Temmuz ayı boyunca her perşembe üç oyunun sahneleneceği “Gümüşlük Tiyatro Günleri” düzenliyor. Bu yıl ilk defa düzenlenen ve önümüzdeki yıllarda ...
EMOJİLE

Talimhane Tiyatrosu ve Gümüşlük Akademisi, Temmuz ayı boyunca her perşembe üç oyunun sahneleneceği “Gümüşlük Tiyatro Günleri” düzenliyor. Bu yıl ilk defa düzenlenen ve önümüzdeki yıllarda uluslararası bir festivale dönüşmesi hedeflenen “Gümüşlük Tiyatro Günleri”nde, 2008-2009 sezonunda sahnelenmiş ve ilgi görmüş yapımlar yer alıyor.

9 Temmuz Perşembe günü Mehmet Ergen’in rejisini yaptığı, Yeni Kuşak Tiyatro yapımı Salvador Dali Göndermeleri İçimi Isıtıyor oyunuyla başlayan olan festivalde, 23 Temmuz’da yine Mehmet Ergen’in rejisini yaptığı Talimhane Tiyatrosu yapımı Yastık Adam izlenebilecek. 30 Temmuz’da da Türk Tiyatrosu’nun yeni soluklarından Oyun Deposu’nun Çirkin İnsan Yavrusu adlı oyunuyla sona erecek festivalde bütün oyunlar Gümüşlük Akademisi’nde yer alan 400 kişilik amfi tiyatroda sahnelenecek.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi