Sıkı roman okurları üç kısa gerilim romanı yazıyor

Kitap
Penguin yayınevi ve Specsavers’ın işbirliğinde hayata geçirilen ve büyük ilgi gören yeni bir proje, sıkı roman okurlarına üç kısa gerilim romanının yazımına katkıda bulunma olanağı sunuyor. Mera...
EMOJİLE

Penguin yayınevi ve Specsavers’ın işbirliğinde hayata geçirilen ve büyük ilgi gören yeni bir proje, sıkı roman okurlarına üç kısa gerilim romanının yazımına katkıda bulunma olanağı sunuyor.

Meraklı okurlar, “Youdunnit” projesine sosyal medya aracılığıyla katılıyor ve üç yazar tarafından kaleme alınacak yeni novellalardaki karakterlerin ve olay örgüsünün belirlenmesinde önemli rol oynuyor.
Proje kapsamında, 20 Eylül’e kadar derlenen fikirlerin “en iyileri” seçilerek Nicci French, Tim Weaver ve Alistair Gunn’a teslim edilecek. Yazarlar, derlenen malzemeyi kullanarak üç ayrı novella yazacak. French’e göre, bu proje aynı zamanda bir “deney” ve işin büyük kısmının yazardan çıkmasının “bir lütuf mu yoksa bir lanet mi” olduğunu zaman gösterecek. Novellaların, ekim ayında e-kitap olarak okurlara ulaştırılması planlanıyor.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme