Sancaktar dergisi yayına hazır

Kitap
Yaşar Yeşil’in Haberi Bir süre önce Anadolu Ajansı’ndaki danışmanlık görevinden istifa eden,  daha sonra eski gazetesi Yeni Şafak’ta yeniden köşe yazısı yazmaya başlayacakken Al...
EMOJİLE

Yaşar Yeşil’in Haberi

Bir süre önce Anadolu Ajansı’ndaki danışmanlık görevinden istifa eden,  daha sonra eski gazetesi Yeni Şafak’ta yeniden köşe yazısı yazmaya başlayacakken Ali Akel olayından dolayı Yeni Şafak’ta yazmama kararı alan Hakan Albayrak ve arkadaşlarının çıkarmaya hazırlandıkları SANCAKTAR adlı derginin tanıtım baskısı yayınlandı.

Dergi, kapağına bir yıldan fazladır kan ve göz yaşının aktığı Suriye’de yaşanan olayları taşımış. Kapakta, muhalif gösteride elinde Suriye bayrağı dalgalandıran bir kişiye yer verilirken, bayrağın hemen üst kısmında Nasr Suresi’nin ilk ayeti Arapça olarak yer alıyor.

Manşet fotoğrafının altında ise; Allah’ın yardımı ve zafer geldiği zaman… Yazılmış ve altında konuyla ilgili açıklama yer alıyor.

İttihad-ı İslam idealine bağlı yayın yapacak olan Hakan Albayrak imzalı derginin yayın dünyasına yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.

İşte derginin tanıtım sayısı:


 

Werplog.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme