Sahafta bulunmayan kitaplar sokak kütüphanesinde

Kitap
Sosyal sorumluluk projelerinin en önemli noktası sürdürülebilirlik. Bir projenin sürdürülebilir olması ise; bireylerin bu tür sosyal sorumluluk projelerine kişisel katkıları ve ilgileriyle mümkün. Bu ...
EMOJİLE

Sosyal sorumluluk projelerinin en önemli noktası sürdürülebilirlik. Bir projenin sürdürülebilir olması ise; bireylerin bu tür sosyal sorumluluk projelerine kişisel katkıları ve ilgileriyle mümkün. Bu doğrultuda hayata geçirilen Kafe Baykuş Sokak Kütüphanesi, bireysel çaba ve sorumluluk duygusunun ürünü. Kafe Baykuş Sokak Kütüphanesi, belki de birçok kitapçı veya sahafta bulamadığınız herhangi bir kitabı bulmanıza imkân sağlıyor…

ATILMIŞ İNŞAAT MALZEMELERİNDEN ÜRETİLEN KÜTÜPHANE

Atılmış inşaat malzemelerini geri dönüşüm bilinci ve yeni bir tasarımla şekillendirilerek sokak kütüphanesinin yapımı tamamlandı. Açıldığı günden bugüne kadar da tanınırlığı giderek artan Kafe Baykuş Sokak Kütüphanesine sanatçı ve yazarlar da gelerek yeni çıkacak eserlerinin bir bölümünü burada kaleme alıyor.

Kafe Baykuş Sokak Kütüphanesi’ndeki herhangi bir kitabı ücretsiz olarak alıp sahiplenebilirsiniz. Okuduğunuz herhangi bir kitabı da kütüphaneye bırakarak beğendiğiniz bir kitabın başkaları tarafından da okunmasını sağlayabilirsiniz.

Kitap Bırakan Herkes İçin İsme Sertifikalı Ağaç Dikiyoruz

Kafe sahipleri tüm bunlar için kafeden herhangi bir alışveriş yapma zorunluluğu da getirmiyor. İşletmeci Harun Korkmaz: “Kafeye gelerek kitaplar arasında kaybolan ve aradığını bulmanın heyecanını yaşayan herkesin gülümsemesi bizim en büyük mutluluk kaynağımız. Kütüphanemize kitap bıraktığınız takdirde sizlerden alacağımız iletişim bilgileri doğrultusunda adınıza sertifikalı ağaç dikimi gerçekleştirilecek ve sertifikalar sizlere ulaştırılacak. Sokak kütüphanemizi ziyaret ederek kitap desteği vermek için; Bakırköy – İncirli, Çağ Sokak, Zuhuratbaba Mahallesi, Renk Apartmanı 2/A adresindeki Kafe Baykuş’a gelerek bizleri onurlandırabilirsiniz” açıklamasında bulundu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme