Mahsun’un Kitapları Sektörü Fena Sarsacak

Kitap
Mahsun Kırmızıgül’ün üç filminin adlarını taşıyan ve genel hatlarıyla onların çevresinde dönen; fakat aslında sıfırdan başlayarak sinema yapmaya girişmiş yalnız bir adamın nefes kesici hikâ...
EMOJİLE

Mahsun Kırmızıgül’ün üç filminin adlarını taşıyan ve genel hatlarıyla onların çevresinde dönen; fakat aslında sıfırdan başlayarak sinema yapmaya girişmiş yalnız bir adamın nefes kesici hikâyesi anlatacak olan kitap serisi dudaklarınızı uçuklatacak diyen ve kitapların hazırlanmasına katkı sağlayan Gazeteci Yazar Ali Murat Güven, bu haberi Yeni Şafak Gazetesindeki yazısından duyurdu.

Mahsun’un kitapları sektörü fena sarsacak

Sinema meraklısı gençler, özellikle de sinema okullarında eğitim gören gençler! Sizlere şu kadarını söylemekle yetineyim ki önümüzdeki mayıs ayında Mahsun Kırmızıgül’den harika bir kitap seti geliyor. Sanatçının üç filminin adlarını taşıyan ve genel hatlarıyla onların çevresinde dönen; fakat aslında sıfırdan başlayarak sinema yapmaya girişmiş yalnız bir adamın nefes kesici hikâyesi olacak bu set… Üçünü birden okuduğunuzda, sizleri âdeta fazladan bir film akademisi daha bitirmişçesine "somut bilgi"yle donatacak kadar yüklü bir içeriğe sahipler… Kitaplardaki görsellerin kalitesine falan zaten hiç girmiyorum; onları görünce tek kelimeyle dudağınız uçuklayacak!

Yazının devamına buradan ulaşabilirsiniz

http://yenisafak.com.tr/Sinema/?i=314438
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme