Kitap yorumları burada

Kitap
Kitaplar, geçmişten günümüze kadar okurları alıp başka diyarlara götürmüş olmalarıyla birlikte sayfalarında milyonlarca kişiyi kaybetmişlerdir. Kitapla haşır neşir olanlar için tasarlanmış olan okuyor...
EMOJİLE

Kitaplar, geçmişten günümüze kadar okurları alıp başka diyarlara götürmüş olmalarıyla birlikte sayfalarında milyonlarca kişiyi kaybetmişlerdir. Kitapla haşır neşir olanlar için tasarlanmış olan okuyorumyaziyorum.com, içerisinde birbirinden farklı türde kitapların yorumlarına ulaşılabilecek bir adres olmasıyla birlikte sadece kitapla sınırlı kalmayarak tüm okuyuculara hitap etmektedir. Okurların, aradıklarını bulabilmeleri adına arama bölümünün ana sayfa içerisinde yer almasıyla kullanımı oldukça kolay olan bir platform olma özelliğine sahip olması, sitenin fark yaratan bir özelliği olarak ön plana çıkmaktadır. Kitaplarla baş başa kalınabilecek adres olmasıyla birlikte, sitede yer alan yazılar kategori şeklinde sıralanmaktadır. Yüzlerce farklı kitabın yorumlanmasıyla birlikte bünyesinde geniş bir arşivi okurlarla buluşan bir adres olan Okuyorum Yazıyorum, kullanıcıların kitapları oylayabilmesine de olanak sağlamaktadır. Platform içerisinde farklı kitapların geniş bir şekilde yorumlanmasıyla beraber, bir kitap hakkındaki yorumu okurken kullanıcılar aynı zamanda benzer kitapları da görebilme avantajına sahip olmaktadırlar. Benzer kitaplar hakkında yapılan yorumlar ile birlikte, okurlar farklı dünyalar keşfedebilmektedirler.

Sayfalarında Kaybolunası Kitapların Yorumlarını Görmeden Geçmeyin

Kitap üzerine kurulu bir platform olmasıyla birlikte kitaplara ait yorumların objektif ve bilgilendirici bir şekilde işlendiği Okuyorum Yazıyorum içerisinde yapılan oylamalar sonucunda tam puan almayı başaran İle Oruç Aruoba, kesinlikle yorumuna göz gezdirilmesi gereken bir kitap olma özelliğini taşımaktadır. Felsefe ile ilgilenenler, özellikle bu kitabı neden okumaları gerektikleri hakkında akıllarındaki soru işaretlerini kitap hakkında yapılan objektif ve net yorum sayesinde giderecekler.

Yeşil Peri Gecesi Ayfer Tunç tarafından ele alınmış bir kitap olması itibariyle Okuyorum Yazıyorum tarafından yapılan yorum ile birlikte, kitaba başlamak isteyenlere bir öneri niteliğini de taşıyor. Kitabın içerisinde bulunan her detay spoiler verilmeden aynı zamanda akıcı ve bir o kadar da kitabı okunası şekilde paylaşılıyor olmasıyla birlikte kitap hakkındaki ön yargıları da kırmayı başarıyor.

Kitaplar hakkında yapılan yorum ile birlikte samimi bir üslubu da bulabileceğiniz ve kendinizi sıcak bir atmosfer içerisinde hissedeceğiniz nadir adreslerden biri olan Okuyorum Yazıyorum tarafından yapılan Frida Hayden Herrera yorumu da kesinlikle siteye uğrayanların göz gezdirmesi gereken kitap yorumlarından oluyor. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme