Katip Çelebi İskelesi İstanbul Kitapçısı oldu

Kitap
Tarihi Eminönü İskelesi, artık yalnızca seyahat edenlerin değil kitapseverlerin ve hediyelik eşya tutkunlarının da uğramadan geçemeyeceği bir adres olacak. İstanbul Kitapçısı, kitap, hediyelik eşya ve...
EMOJİLE

Tarihi Eminönü İskelesi, artık yalnızca seyahat edenlerin değil kitapseverlerin ve hediyelik eşya tutkunlarının da uğramadan geçemeyeceği bir adres olacak. İstanbul Kitapçısı, kitap, hediyelik eşya ve kahveden oluşan yeni yüzüyle Katip Çelebi İskelesi’nde açıldı. Aynı zamanda Eminönü İskelesi’ne de adını veren Katip Çelebi şubesi 21 Aralık Cuma günü mütevazı bir törenle açıldı.

Fotoğraflar için tıklayın

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., İstanbul’un kalbi Eminönü’nde herkesin rahatlıkla girip çıkabileceği kitap ve hediyelik eşya alabileceği muhteşem Boğaz ve Galata Kulesi manzarası eşliğinde keyifli bir yorgunluk kahvesi içebileceği, İstanbullulara ait yepyeni bir kitap-kahve konsepti oluşturdu.

Sevdiklerinize İstanbul’u hediye edin

İstanbul temalı hediyelik eşya tasarımı için oluşturulan yeni marka olan Hediyem İstanbul, şehrin kendine has tarihi, kültürel ve sanatsal özelliklerini yansıtacak ve hatıra niteliği taşıyacak olan özgün tasarımlı hediyelik eşyalardan oluşuyor. İstanbul’un marka değerine katkı sağlamak amacıyla da üretilen bu özel tasarımlar geniş yelpazedeki ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.

İçinden İstanbul geçen kitaplar

Katip Çelebi İskelesi’nde satışa sunulacak kitaplar ‘İçinden İstanbul Geçen Kitaplar’ sloganı ile kitapseverlere sunuluyor. Özellikle İstanbul’un bilinmeyen nice güzelliklerini gün yüzüne çıkaran eserlerin sunulacağı bu mekân İstanbul’u tanımak isteyenlerin yanı sıra araştırmacıların ve meraklı okurların da ilk adresi olacağa benziyor.

On5yirmi5.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme