Kampüsten Ümmet Coğrafyası İnsanlarına

Kitap
Boğaziçi’li bir grup gencin çıkardığı derginin ilk sayısında kapak dosyası Filistin. Dergi belli bir miktar bağış karşılığında veriliyor ve elde edilen tüm bağışlar yayınlanan sayıda hangi ülke ...
EMOJİLE

Boğaziçi’li bir grup gencin çıkardığı derginin ilk sayısında kapak dosyası Filistin. Dergi belli bir miktar bağış karşılığında veriliyor ve elde edilen tüm bağışlar yayınlanan sayıda hangi ülke işlenmişse o ülkede bulunan yetimlerin 1 yıllık masraflarına harcanıyor. Kampüsten Dünyaya, İlk sayısında elde ettiği tüm gelirleri İHH Sponsor Aile Projesi kapsamında Filistinli yetimlere bağışlamış.

Tamamen öğrenci hareketli bir hayır çalışması olan Kampüsten Dünyaya dergisinin ikinci sayısında Afrika ele alınacak ve aynı zamanda Afrika yararına uluslararası bir karikatür yarışması yapılacak. Konusunun "Açlık, obezite, ölüm" olacağı yarışma için jüri üyeleri; karikatürist Hasan Aycın, Dağıstan Çetinkaya ve Turan Dertli olacak. Birçok kanaldan bağlantılarla dünya çapına duyurusunun yapılacağı bu çalışmada, dereceye girenler de yine Afrika yararına düzenlenecek bir programda ilan edilecek.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme