İyilik önderleri çocuklar

Kitap
Minik yavrular geçtiğimiz gün Tecde mahallesinde muhtar Ali Yiğit’i bilgilendirerek mahalle fırınına küçük bir kütüphane kurmak istediklerini belirttiler. HER YERDE OKUMALI İNSAN ‘’ sloganı ile lahmac...
EMOJİLE

Minik yavrular geçtiğimiz gün Tecde mahallesinde muhtar Ali Yiğit’i bilgilendirerek mahalle fırınına küçük bir kütüphane kurmak istediklerini belirttiler.

HER YERDE OKUMALI İNSAN ‘’ sloganı ile lahmacun, pide, fırın yemekleri yapılırken en çok bekleme yapılan pide fırınına mini kütüphaneyi idareciler Hakan takgün ,osman Gültekin aracılığı ile yerleştirdiler.

İyilik

Sınıf öğretmenleri Nilüfer Zontul Aktaş’ın önderliğinde kitap ve okumaya yönelik veciz sözleri şiirleri mahalleli ve fırın eşrafı ile paylaştılar. Aktaş; BU PROJENİN BİRÇOK BEKLEME ALANINDA BİLHASSA İLİMİZDEKİ TÜM FIRINLARDA YAYGINLAŞTIRILMASI GEREĞİNİ VURGULADI.

Her öğrencinin kendi adına yapılan kaşe hediye edilen kitaplara basılarak birer birer raflara dizildi.

İyilik

Dergi ve gazete ile zenginleştirilen kütüphane okuyucuları ile buluşmayı bekliyor

Fırın sahibinden ekmeğin hikâyesini de dinledikten sonra hediye edilen sıcak ekmeklere fırının yanındaki bahçede tere yağ çikolata sürerek iyi iş yapmanın mutluluğunu perçinlediler.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme