Hilmi Yavuz’un ‘Yara Şiirleri’ çıkıyor

Kitap
Şair ve yazar Hilmi Yavuz, yaz tatilinden okurlarını sevindirecek bir haberle döndü. Hilmi Yavuz, beş yıldır üzerinde çalıştığı "Yara Şiirleri" adlı kitabını tamamladı. Yavuz’un 14. şi...
EMOJİLE

Şair ve yazar Hilmi Yavuz, yaz tatilinden okurlarını sevindirecek bir haberle döndü. Hilmi Yavuz, beş yıldır üzerinde çalıştığı "Yara Şiirleri" adlı kitabını tamamladı.

Yavuz’un 14. şiir kitabı olan "Yara Şiirleri", ekim ayı içinde YKY tarafından yayınlanacak. 1969’da yayımlanan ilk şiir kitabı Bakış Kuşu’ndan bu yana kitaplarında sürekli belirli bir temayı kuşatan Hilmi Yavuz, bu kez de geleneği Yara Şiirleri’yle sürdürüyor.

Şiir serüveninin 60. yılını yaşamakta olan Yavuz’un bundan önceki şiir kitabı, "Kayboluş Şiirleri" adıyla 2007 yılında yayımlanmıştı. YKY ayrıca Hilmi Yavuz’un Toplu Şiirleri olan "Büyü’sün Yaz"ın genişletilmiş beşinci basımı ile uzun süreden beri baskısı bulunmayan postmodern anlatıları "Üç Anlatı" kitabını da önümüzdeki aylarda yayımlayacak. Hilmi Yavuz, Zaman’daki yazılarına yarından itibaren başlıyor.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1340772&title=hilmi-yavuz-bu-kez-yara-siirleriyle-geliyor

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme