Fetullah Gülen’in son kitabı 1 ayda 450 bin sattı

Kitap
Nil Yayınları tarafından hazırlanan ve M. Fethullah Gülen Hocaefendi’nin kendisine yöneltilen çeşitli konu başlıklarındaki sorulara verdiği cevapları, sorunlara önerdiği çözümleri ihti...
EMOJİLE

Nil Yayınları tarafından hazırlanan ve M. Fethullah Gülen Hocaefendi’nin kendisine yöneltilen çeşitli konu başlıklarındaki sorulara verdiği cevapları, sorunlara önerdiği çözümleri ihtiva eden Prizma serisinin dokuzuncu kitabı ‘Kendi Ruhumuzu Ararken’, bir ayda 450 bin adet satarak çok satanlar listesine girmeyi başardı.

Gülen’in geçtiğimiz senelerde çıkan kitapları da okuyucular tarafından ilgiyle karşılanmış ve yüksek satış rakamlarını görmüştü.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Nil Yayınları Marka Müdürü Tevfik Arslan, “Hocaefendi’nin kitaplarına olan teveccühün müellifin samimiyeti, donanımı ve hiç bozmadığı duruşuyla alakalı olduğunu” ifade ederken, önümüzdeki günlerde kitabın yeni baskısının yapılacağını da belirtti.

Serinin dokuzuncu kitabı ‘Kendi Ruhumuzu Ararken’, medeniyetimizin birikimlerini bugünün düşüncesine tercüme ederek, okura, günümüz meselelerine farklı açılardan bakma ayrıcalığı sunan bir eser. Küçülen dünyada sürekli büyüyen ‘gönüllüler hareketi’nin fikir ve aksiyon mimarı olan Fethullah Gülen’e göre çağın hastalıklarına çözüm sunabilmek için fert ve toplumların kendi ruh dinamiklerine bağlı kalmaları, bu sadakatin sunduğu ölçülerle sürekli bir arayış ve yenilenme içerisinde olmaları gerekmektedir. Dört bölümden oluşan kitap, her bölümünde insanın gerçeklik algısını güçlendirecek, yolunu aydınlatacak pek çok izahatı barındırıyor.

Kendi ruhunu arayan ve bu arayış esnasında dünya molası verenler için serinin dokuzuncu kitabı tam bir kılavuz niteliğinde.

Kitap hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş şartları için bu linki kullanabilirsiniz

KİTABIN KÜNYESİ

Kitabın adı: Kendi Ruhumuzu Ararken

Yazarı: M. Fethullah Gülen

ISBN: 9789753156110

Yayınevi: Nil Yayınları

Konu : İslam/ İslam ve Kültür

Sayfa Sayısı : 296

Basım Tarihi : Eylül 2013
Haber7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme