“Derviş’in Sırrı” bu kitapta!

Kitap
Aşkı bir ölümlünün varlığında değil, kâinatın sonsuzluğunda ve ruhunun derinliklerinde arayanların romanı olan “Derviş’in Sırrı” uzun bir çalışmadan sonra okurları ile buluştu....
EMOJİLE

Aşkı bir ölümlünün varlığında değil, kâinatın sonsuzluğunda ve ruhunun derinliklerinde arayanların romanı olan “Derviş’in Sırrı” uzun bir çalışmadan sonra okurları ile buluştu.

Fantastik tasavvufi roman “Dervişin Sırrı” diğer roman türlerinden farklı olarak sizleri bildiğiniz fakat farkında olmadığınız gerçekleri aramakla baş başa bırakıyor.

Romanın Yazarı Dr. Orhan Veli Alıcı “Dervişin Sırrı” adlı eserinde; “Doğanın eşsiz güzelliğinin betimlendiği, var ile yok arasındaki belirsizliğin sarihleştiği, düşüncelerin akıldan çıkıp yürekle hasbihal ettiği, derin gerçeklerin söze dönüştüğünü göreceksiniz” diyor.

Yazar Alıcı, ayrıca “Dervişin Sırrı” adlı romanında; “Anadolu’yu değerli kılan erenlerin, evliyaların ve seyyahların yaşadığı demlerin kokusunun duyulduğu, kâinatın eşsiz sisteminin tabiat ile anlatıldığı ve gizemli sırların aşikâr kılındığı bir hayatı okuyacaksınız” diyor.


 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme