CNBC-e’nin Yeni Sezon Dizileri

Kitap
En sevdiğiniz CNBC-e ve e2 dizilerinin yeni sezonlarına dair bilgiler ve sezonun yepyeni dizilerine dair her şey bu sayıda. CNBC-e’de yeni sezonun en merakla beklenen dizisi Game of Thrones, gen...
EMOJİLE

En sevdiğiniz CNBC-e ve e2 dizilerinin yeni sezonlarına dair bilgiler ve sezonun yepyeni dizilerine dair her şey bu sayıda.

CNBC-e’de yeni sezonun en merakla beklenen dizisi Game of Thrones, genç bir kurtadamın maceralarını anlatan Teen Wolf, değişik türlerden üç arkadaşı aynı çatı altında birleştiren Being Human, Dustin Hoffman ve Nick Nolte’yi bir araya getiren Michael Mann imzalı Luck, sıradışı bir Vahşi Batı deneyimi sunan Hell on Wheels… Yeni dizilerin yanı sıra, yeni sezonlarıyla sonbahardan itibaren ekranda olacak sevilen diziler de mercek altında.

Camelot dizisinde Merlin’i canlandıran ünlü aktör Joseph Fiennes CNBC-e Dergi’ye konuştu. Tüm sezona ayna tutan sezon değerlendirmesi dosyası ve kaldığı yerden devam eden CNBC-e’de İngiliz istilası da Ağustos sayısının öne çıkanlarından.

Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme