1. Siirt Kitap Fuarı bugün başlıyor

Kitap
1. Siirt Kitap Fuarı, “Bir Kitaptır Siirt, Üç Dilde Yazılan” sloganıyla 20 Eylül Cuma günü kapılarını tüm kitapseverlere açıyor. 25 Eylül’e kadar sürecek olan fuar 10.00 – 21.00 saatleri arasında ziya...
EMOJİLE

1. Siirt Kitap Fuarı, “Bir Kitaptır Siirt, Üç Dilde Yazılan” sloganıyla 20 Eylül Cuma günü kapılarını tüm kitapseverlere açıyor. 25 Eylül’e kadar sürecek olan fuar 10.00 – 21.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

60 seçkin yayınevinin katılımıyla gerçekleşecek olan fuarın onur konuğu Hilmi Yavuz. Pek çok değerli yazarın söyleşiler, konferanslar ve imza günleri düzenleyeceği fuara Mümtaz’er Türköne, Yavuz Bahadıroğlu,  Sibel Eraslan, Emine Uçak Erdoğan, Erhan Afyoncu, Bejan Matur, Mustafa Armağan, Abdullah Yıldız, İhsan Süreyya Sırma, Tarık Tufan, Bestami Yazgan,  Bülent Parlak, Bilal Sami Gökdemir, Murat Menteş, Mesut Yılmaz gibi isimler katılıyor.

Bölgesinin en güçlü ve en kapsamlı kitap fuarı olmayı amaçlayan Siirt Kitap Fuarı, hiçbir ayrım gözetmeksizin her yaş grubundan, her düşünce ve meslekten insanı bir araya getirmeyi amaçlıyor. Siirt’in en önemli özellikleri olan kardeşliği, dostluğu ve birlikteliği pekiştirmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin kültür – sanat alanında önemli yerel yönetim hizmetlerinden biri olacak Siirt Kitap Fuarı, yalnızca Siirt için değil, komşu iller ve ilçeler için de bir ilki temsil edecek ve bölgenin kitap fuarı olacak. Çevredeki tüm il ve ilçelerden kitapseverler fuarı ziyaret edebilecekler.

Fuar için internet sitesi: http://siirtkitapfuari.com/

İzdiham

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme