Ünlüler ve Hobileri

Hobi
Mustafa Sandal ve Kadir İnanır gibi ünlüler özel koleksiyon yaparak; Necati Şaşmaz, Beyazıt Öztürk ve Özcan Deniz gibi isimler ise farklı sanat dallarıyla uğraşarak stres atıyor. Ata Demirer‘in ...
EMOJİLE

Mustafa Sandal ve Kadir İnanır gibi ünlüler özel koleksiyon yaparak; Necati Şaşmaz, Beyazıt Öztürk ve Özcan Deniz gibi isimler ise farklı sanat dallarıyla uğraşarak stres atıyor. Ata Demirer‘in hobisi ise  güvercin beslemek!

İşte ünlüler ve hobileri

Acun Ilıcalı
Ünlüsunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı’nın vazgeçilmezi PlayStation. Başta Galatarasaraylı Okan olmak üzere ünlü futbolcu dostlarıyla ekran karşısına geçen Ilıcalı, sabahlara kadar süren iddialı futbol maçları yaparak stres atıyor. Geçtiğimiz günlerde de Arda Turan ile kapıştı, kazanan Ilıcalı oldu.

Kadir İnanır
Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Kadir İnanır’ın en sevdiği hayvan; kurbağa! Nerede üzerinde kurbağa figürü bulunan bir eşya görse alan Kadir İnanır evinin bir odasını da sadece bu nadide koleksiyon için ayırmış.

Necati Şaşmaz 
Kurtlar Vadisi’nin Polat’ının ilgi alanı tasavvuf. Vazgeçilmezi ise ney. Ne zaman kafa dinlemek istese ney üflüyor.

Özcan Deniz
Özcan Deniz, boş vakitlerinde soluğu tuvalin başında alıyor. Birbirinden başarılı yağlıboya çalışmalarına imza atan Deniz, dostlarına da yaptığı tabloları hediye etmekten hoşlanıyor.

Cem Yılmaz 
Ünlü komedyen işlerinden arta kalan zamanını müziğe ayırıyor. Özellikle elektronik müziğe meraklı olan Cem Yılmaz, Levent’teki evine geçen yıl profesyonel bir müzik stüdyosu kurdu. Yılmaz, burada yakın arkadaşlarıyla birlikte besteler yaparak kafasını dağıtmaya çalışıyor.

Beyazıt Öztürk
Beyazıt Öztürk’ün asıl tutkusu resim. Yağlıboya resim çalışmaları yapan Beyaz’ın bu işte oldukça başarılı olduğu söyleniyor.

Mustafa Sandal
Mustafa Sandal’ın iki tutkusu var. Bunlardan biri uçaklar diğeri de saatler. Hatırı sayılır bir saat koleksiyonu olan Mustafa Sandal, gittiği her ülkede mağaza mağaza dolaşıp, ilginç modeller beğeniyor. Sandal internet üzerinden de siparişle saat satın alıyor.

Ata Demirer
Hayvanları çok seven ünlü komedyen için güvercinlerin yeri ayrı. 50 tane güvercini olan Demirer, en güzel zamanlarını evinin çatısında, onlarla oynarken geçiriyor.

Haber7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme