Daisylineart ile Boyama Setleri

Hobi
Sayılarla boyama seti üzerine kurulmuş bir hobi sitesidir. Çocuk, yetişkin, gibi farklı farklı kitlelere hitap ederken aynı zamanda hayvan, manzara, ünlü eserler tarzında farklı alanlara ilgisi olan k...
EMOJİLE

Sayılarla boyama seti üzerine kurulmuş bir hobi sitesidir. Çocuk, yetişkin, gibi farklı farklı kitlelere hitap ederken aynı zamanda hayvan, manzara, ünlü eserler tarzında farklı alanlara ilgisi olan kişilere zamanlarını geçirmek ve hobilerini gerçekleştirmek için bir imkân sunmaktadır.

Ürünler

Birbirlerinden farklı farklı olmak üzere birçok çeşitte tuval bulunmaktadır. Bulunan ürünlerin her biri farklı alanlara hitap edip çeşitli renk setlerine göre ayrılmaktadır. Ürünler boyanırken, kişinin kendi istediği şekilde hareket etmesine değil tuval üzerine verilen sayılar ve renklerin eşleştirilmesi ile boyamaktadırlar. Ürünlerin boyutları birbirleri ile aynı olmaktadır. Çok satanlar, yeni gelenler, indirimde olanlar şeklinde kategorilere ayrılarak ürünler listelenmiştir.

Web Site İçeriği

Hobileri boyama üzerine olan insanlar, Daisylineart.com sitesine girerek kendileri için kategorilere ayrılmış olan birbirinden farklı tuval çeşitlerine erişebilmektedirler. Sitede sol üstte bulunan ayrı kategoriler bulunmaktadır. Sağ üst taraf üyelikle alakalı olarak ayrılmıştır. Sitenin en alt kısmında ise firma hakkında bilgi, müşteri hizmetlerine ulaşım, iade ve değişim gibi kullanıcı sorunlarını çözmeye yönelik bir kesim oluşturulmuştur.

Site Hakkında Şikayetler

Site hakkında çok fazla şikayet bulunmamakla birlikte, şikayet eden kesimlerin firmanın farklı yerlerine hitapları bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri hakkında 2, satılan ürünler hakkında 2 olmak üzere 4 adet şikayet başvurusu açılmıştır.

Firma ile İletişim

Firmanın kendi internet sitesinde vermiş olduğu e-posta adresi üzerinden gerek ürünler ile gerekse kargonuzun nerede olduğu ile ilgili bilgilere ulaşılabilmektedir. Ayrıca firmanın Instagram adresi bulunmakta ve Whatsapp numarası üzerinden de müşteriler ile iletişim kurmaktadır. Birçok çeşitli yerden müşteri-satıcı iletişimi imkânı sağlayan bir firmadır.

Boş Zamanları Güzel Değerlendirme Yöntemi Daisylineart, işten çıktıktan sonra ne yapacağını düşünenlere, hafta sonunu evde geçirenlere güzel bir içerik oluşturmuştur.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme