Bambu ağacından ev yapmak

Hobi
Elora Hardy Amerikan’ın New York şehrinde endüstri üzerine kariyer yaparken yaşadığı hayattan sıkılıyor ve daha önce bir süre yaşadığı Endonezya’ya geri dönmeye karar veriyor. Endonezya’da gördüğü bam...
EMOJİLE

Elora Hardy Amerikan’ın New York şehrinde endüstri üzerine kariyer yaparken yaşadığı hayattan sıkılıyor ve daha önce bir süre yaşadığı Endonezya’ya geri dönmeye karar veriyor.

Endonezya’da gördüğü bambu ağacından evlere hayran olan Elora, Endonezya’ya yerleştikten sonra ailesinin de desteğini alarak kendisine bambu ağacından bir ev yapıyor.  Geleneksel tasarımdan farklı olarak yaptığı bu ev zamanla turistlerin uğrak yeri haline gelmiş.

/

Bambu ağacının yapısı itibari ile sıkı dokulu ve çok sağlam olması ev inşaatı için ideal. Hafif ve dayanıklı olan bu ağaç türü Endonezya’nın doğal ortamına da çok uygun.

Endonezya’da tam beş yıldır bu işle uğraşan Elora çeşitli aksesuarlar ve ev eşyaları da üretiyor. Bir süre önce  yaptığı ürünleri internetten satmaya başlayan  genç tasarımcı gördüğü ilgiden çok memnun. 

/

/

(http://www.adme.ru)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme